ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

عکس: هفت کوه جادو!

درست در جنوب لس آنجلس در میان صحرا 7 توده سنگ رنگی درخشان ایستاده اند. این برج های سنگی اثر هنرمند سوئیسی «Ugo Rondinone» هستند و «هفت کوه جادو» نام داشته و بین 9 تا 10.5 متر ارتفاع دارند. برترین ها: درست در جنوب لس آنجلس در میان صحرا 7 توده سنگ رنگی درخشان ایستاده اند. اشکالی که بسته به اینکه چطور به آرایش آنها نگاه می کنید به نظر می رسد در یک خط یا یک خوشه قرار گرفته اند. از یک سو به نظر می رسد این توده ها در یک ردیف خطی منظم قرار دارند و از سوی دیگر شبیه به حجم بزرگ و غول پیکر هستند. این برج های سنگی اثر هنرمند سوئیسی «Ugo Rondinone» هستند و «هفت کوه جادو» نام داشته و بین 9 تا 10.5 متر ارتفاع دارند. 
هر توده شامل 3 تا 6 سنگ بسیار بزرگ است که همگی از سنگ آهک های محلی هستند و با رنگهای درخشان رنگ آمیزی شده اند. هر کدام از این توده ها هم به نظر محکم و پایدار می رسند و هم به نظر می رسد که هر لحظه از هم می پاشند و مشابه همین دوگانگی را در ماهیت آنها هم می بینیم که هم طبیعی هستند و هم مصنوعی، اثری هنری که مفهوم آستانه و گذرگاه، انزوا و باهم بودن، معجزه تعادل و رنگ های افراطی و فضایی مغایر بین بیابان و نورهای شهری را انتقال می دهد. هفت کوه جادو پیوستگی و همبستگی بین طبیعی و مصنوعی و انسان و طبیعت را به نمایش می گذارد. 
هفت کوه جادو!
هفت کوه جادو!
هفت کوه جادو!
هفت کوه جادو!
هفت کوه جادو!

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده