ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نقاشی های مشهور روی تخته مغناطیسی!

برای بیشتر ما تخته های مغناطیسی فقط یک اسباب بازیست، اما برای «Jane Labowitch» یک بوم غیرمتعارف و ابزاری برای نقاشی های پیچیده است. برترین ها: برای بیشتر ما تخته های مغناطیسی فقط یک اسباب بازیست، اما برای «Jane Labowitch» یک بوم غیرمتعارف و ابزاری برای نقاشی های پیچیده است. او با این روش یکی از مشهورترین نقاشی های تاریخ یعنی تابلوی «بعدازظهر یکشنبه در جزیره گراند ژات» اثر ژرژ سورا در سال 1884 را بازسازی کرده است. او این تابلو را در طول 8 ساعت و نیم و در حالی که در مقابل تابلوی اصلی در موسسه هنر شیکاگو نشسته بود، کشیده است. همان طور که می بینید نتیجه کار او شگفت انگیز است، به ویژه وقتی درکنار نقاشی سوار نگه داشته شود. او همچننی شب پرستاره ونگوک را نیز بازسازی کرده است.
بازسازی نقاشی های مشهور در تخته مغناطیسی!
بازسازی نقاشی های مشهور در تخته مغناطیسی!
بازسازی نقاشی های مشهور در تخته مغناطیسی!
بازسازی نقاشی های مشهور در تخته مغناطیسی!

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X