ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ترقه چینی جان سی نفر را گرفت! -آکا

سایت سرگرمیجالب انگیز ,ترقه,وقتی ترقه چینی جان سی نفر را می گیرد,حوادث,[categoriy]

ترقه چینی جان سی نفر را گرفت

ترقه چینی جان سی نفر را گرفت! -آکاترقه,وقتی ترقه چینی جان سی نفر را می گیرد,حوادث,خواندنی های جالب

آکاایران: ترقه چینی جان سی نفر را گرفت!

آکاایران: انفجار کارخانه ترقه سازی در استان هانون چین جان سی نفر را گرفت

به گزارش آکاایران: به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین چینی ها علاقه مفرطی به ترقه بازی دارند و این علاقه همواره کار دستشان داده است.

در آخرین اتفاق انفجار یک کارخانه تولید ترقه در استان هانون چین  و در شهر جیلینگ سی نفرا را راهی دیار باقی کرد و ۳۳ نفر مجروح بر جای گذاشت.

به گزارش منابع امنیتی دو انفجار پی در پی این کارخانه را ویران و این تعداد تلفات را بر جای گذاشت.

البته  در انفجار دوم که صبح امروز رخ داد به دلیل نبود کارگران و مهندسان کارخانه در محل کار، هیج تلفات جانی این انفجار در پی نداشت.

در انفجار دوم تمامی تاسیسات کارخانه یادشده منهدم به تعدادی از خانه های مسکونی اطراف این کارخانه نیز خسارات سنگینی وارد شد.

[ منبع این خبر سایت آکاایران-سرگرمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آکاایران-سرگرمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده