ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

منصوریان بیاید، حنیف و میثم مجیدی می‌روند؟

حنیف ابتدای فصل قبل تا آستانه جدایی از استقلال پیش رفت و به نظر می‌رسید مظلومی او را نمی‌خواهد؛ اما به دلایل نامعلوم، سرانجام سرمربی آبی‌ها تن به حفظ این بازیکن داد و نتیجه‌اش را هم در پایان فصل گرفت. نزدیکان تیم می‌گویند بزرگ‌ترین مشکل مظلومی در طول فصل، رودربایستی بود. این‌که می‌توانست بعضی از بازیکنان ازجمله حنیف را بیرون بگذارد، اما ترجیح داد او را نگه دارد. حنیف حتی می‌توانست در همان هفته‌های اول با یک شوک از سوی کادر فنی مواجه شود، ولی مظلومی به قدری با او سازش کرد که در نهایت، این اتفاقات افتاد. عمران‌زاده حتی در بازی صبا هم ناموفق بود و روی گل حریف، همراه با نورافکن اشتباه فاحشی کرد. میثم مجیدی، دفاع چپ استقلال هم این فصل همراه با حنیف بسیار فصل بدی را سپری کرد. او در استقلال خوزستان آن‌قدرها خوب بازی نکرد، اما تبلیغاتی که روی نامش بود، سرانجام این بازیکن را به استقلال آورد. کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی همیشه ایده خاصی درباره بازیکنان دارد. او می‌گوید: باید بازیکنان ظرفیت خود را نشان دهند. میثم مجیدی تمام ظرفیت‌های خود را در استقلال خوزستان نشان نداد و تنها با یک فصل بازی کردن در این تیم، به پیراهن بزرگ استقلال تهران رسید. حتی مگویان هم با وجود تعریف بعضی از رسانه‌ها، عملکرد خوبی در این تیم نداشت. فخرالدینی را شاید بتوان بهترین مدافع این تیم در فصل جاری دانست که همراه با خسرو حیدری در راست، عملکرد خوبی داشت.

از همین حالا شایعاتی درباره حضور منصوریان روی نیمکت استقلال در فصل آینده شنیده می‌شود. اگر منصوریان بیاید، به طور قطع، تغییرات اساسی در خط دفاع استقلال رخ می‌دهد و او حداقل دانشگر و علیاری دو دفاع میانی خوب نفت را همراه خود به این تیم می‌آورد. منصوریان از کی‌روش سر‌و‌سامان دادن ساختار دفاعی را بخوبی یاد گرفته و بهتر از هرکس دیگری می‌داند بمنصوا بازیکنان فعلی، امکان ساختن یک دفاع مطمئن وجود ندارد. اگر او بیاید جدایی عمران‌زاده از استقلال قطعی و احتمال ماندن میثم مجیدی هم بسیار کم است.

مائده محقق

[ منبع این خبر سایت جام جم-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت جام جم-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده