استاندار کردستان بر تقویت مشاوره در سطح مدارس تاکید کرد

به گزارش خبرنگار ایرنا، عبدالمحمد زاهدی شامگاه یکشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش استان در سنندج وجود آسیب های اجتماعی را یکی از معضلات مدارس دانست و افزود: به منظور کاهش مشکلات باید مشاوره مدارس را تقویت کرد.
وی تدوین برنامه میان مدت و راهبردی آموزش و پرورش استان را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: معمولا نگاه های درون سازمانی افق دید مدیران را محدود و از توجه همه جانبه به مسایل باز می دارد از این رو به منظور غنا بخشی به برنامه ها باید از افراد مشاور و متخصص بیرون از سازمان که کار مطالعاتی و برنامه ریزی انجام داده اند استفاده کرد.
استاندار کردستان اظهار کرد: اگر به شوراهای آموزش و پرورش و مدیران آموزش و پرورش استانی و شهرستانی تفویض اختیار شود هر مدیریت به اقتضای منطقه در چارچوب مشخص، بهتر می تواند تصمیم گیری کند.
وی گفت: مدیران آموزشی شهرستان‌ها با داشتن اختیارات می توانند عملکرد بهتری در برنامه ریزی های آموزشی با توجه به مقتضیات محلی اتخاذ کنند.
7348/1904

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «استاندار کردستان بر تقویت مشاوره در سطح مدارس تاکید کرد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X