ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

«حساب کشی» استاندار از دستگاه‌های لرستان درزمینهٔ اقتصاد مقاومتی

به گزارش خبرنگار مهر، هوشنگ بازوند شامگاه یکشنبه در حاشیه جلسه اقتصاد مقاومتی لرستان در سخنانی با بیان اینکه امروز نوبت اقدام و عمل در زمینه اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی است اظهار داشت: جمع بندی در سطح کشور نیز در این رابطه همین بوده و مهم ترین اولویت در کشور مباحث اقتصادی است.

وی با بیان اینکه اجماع در سه قوه کشور نیز بر اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی است عنوان کرد: استان لرستان نیز به عنوان یکی از سه استان الگو در زمینه اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی انتخاب شده و این امر فرصت خوبی برای جهش اقتصادی استان محسوب می شود.

استاندار لرستان با تاکید بر لزوم برداشتن موانع بر سر راه اقتصاد مقاومتی در لرستان بیان داشت: در این راستا باید تا تاریخ یکم خرداد ماه امسال همه دستگاههای اجرایی لرستان پروژه های نیمه تمام خود را در قالب طرحهای اقتصادی مقاومتی اعلام و در سامانه نظام یکپارچه پایش اقتصاد مقاومتی وارد کنند.

بازوند با تاکید بر لزوم ارائه برنامه زمانبدی مشخص در زمینه اجرای پروژه اقتصاد مقاومتی از سوی دستگاههای اجرایی استان بیان داشت: همچنین بانکهای استان پروژه هایی که در تملک خود دارند را در قالب یک برنامه زمانبدی مشخص تعیین تکلیف و احیا کنند.

وی با تاکید بر اینکه همه دستگاههای اجرایی که دارای پروژه های اقتصاد مقاومتی هستند باید در هفته سه روز و دو ساعت را به عنوان ملاقات عمومی با سرمایه گذاران اختصاص دهند گفت: همچنین دستگاههای اجرایی باید گزارش اقدامات صورت گرفته خود را در رابطه با اجرای پروژه های اقتصاد مقاومتی اعلام کنند.

استاندار لرستان با بیان اینکه دستگاههای اجرای لرستان هم پای با اقتصاد مقاومتی پیش بروند عنوان کرد: ما در این رابطه به طور حتم «حساب کشی» از دستگاهها می کنیم چرا که من هم از سوی معاون اول رئیس جمهور و وزیر کشور در رابطه با اجرای طرحهای اقتصاد مقاومتی حساب کشی می شوم.

 

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X