ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پیشرفت ایران با همکاری آمریکا بسیار ساده‌اندیشانه استعموم رهبران غربی باید معتقد به واقعه هلوکاست باشند

ثمره هاشمی دستیار ارشد رئیس جمهور سابق با اشاره به اینکه آمریکا می‌خواهد دنیا در همه زمینه‌ها مطابق میل آنها فکر و عمل کند، گفت: در چنین وضعیتی بسیار ساده‌اندیشانه است که برخی پیشرفت و امنیت را در گروی همکاری با شیطان بزرگ می‌بینند‌.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، مجتبی ثمره‌هاشمی شامگاه یکشنبه در همایش صهیونیست ستیزی که به همت شورای گفتمان انقلاب اسلامی خراسان رضوی برگزار شد، اظهار داشت: در وضعیت کنونی صهیونیست بزرگ‌ترین تهدید آرمان‌های الهی و انسانی بوده و دشمن‌شناسی امری مهم و ضروری است.

وی افزود: رسیدن به قرب الهی در مقام فردی و ایفای نقش خلیفه و جانشین خداوند در بُعد اجتماعی برای حاکمیت علم، کرامت و عدالت در زمین مهم‌ترین رسالت انسان بوده و بزرگترین مانع حرکت انسان به سوی حق تعالی شیطان است که در عصر حاضر طبق فرمایش هوشمندانه امام خمینی (ره)، آمریکا شیطان بزرگ است.

دستیار ارشد رئیس جمهور سابق با اشاره به ضرورت شناخت دشمن برای جلوگیری از انحراف از مسیر حق گفت: آمریکا به دنبال رهبری و استقرار حکومت جهانی است تا فرصت برقراری حکومت الهی را از صالحان بگیرد و حکومتی جعلی را جانشین حکومت خداوند در جهان کند که در این مسیر اصلی‌ترین جلوه عملیاتی نظام آمریکا، صهیونیسم بین‌المللی است.

ثمره‌هاشمی تصریح کرد: تلاش برای  تعبیه پایه‌های اعتقادی و ایدئولوژیک برای اندیشه صهیونیستی با تاکید بر اینکه تفکر صهیونیستی ریشه در قدس داشته دارای ماهیت ماورایی است و درجه بندی انسانی و نژاد پرستی از برنامه‌ها و خلصت‌های اصلی رژیم صهیونیستی است.

وی با بیان اینکه صهیونیست‌ها به دنبال رهبری جهانی هستند و این را حق خود می‌دانند افزود: دولت آمریکا تجسم عینی نظام صهیونیستی است و باوجود اینکه ممکن است گاهی اختلاف سلیقه و نظر داشته باشند اما در مجموع سیاست‌های آمریکا در راستای تامین امنیت اسرائیل است‌.

دستیار ارشد رئیس جمهور سابق خاطرنشان کرد:  در فصل اول استراتژی امنیت ملی آمریکا که کاخ سفید منتشر کرده گفته شده که ایالات متحده از قدرت و نفوذ بی‌سابقه و نابرابر برخوردار است که‌ اساس استراتژی امنیت ملی آمریکا باید برمبنای آمریکایی سازی جهان در عرصه اقتصاد، اعتقادات و فرهنگ پایه گذاری شود.

وی با اشاره به اینکه آمریکا به رهبری نظامی دیکتاتور مآبانه جهانی قناعت نکرده و می‌خواهد که دنیا در همه زمینه‌ها مطابق میل آمریکا فکر و عمل کند گفت: در چنین وضعیتی بسیار ساده‌اندیشانه است که برخی پیشرفت و امنیت را در گروی همکاری با شیطان بزرگ می‌بینند‌.

ثمره هاشمی با بیان اینکه منافع صهیونیست تنها خط قرمز اسرائیل است افزود: رژیم صهیونیستی هیچ حقوق و حرمتی برای خون، ارض، آبرو دین، سرزمین، زنان و کودکان قائل نیست و فقط منافع خودشان را دنبال می‌کنند حتی اگر به قیمت کشته شدن تمام مردم جهان باشد اما با این وجود کشورهای غربی به دنبال از بین بردن همه کانون‌های قدرت بالفعل و بالقوه که تهدید احتمالی برای امنیت صهیونیست محسوب می‌شود، هستند.

ثمره‌هاشمی با اشاره به اینکه اهداف صهیونیستی به غرب آسیا و خاورمیانه متمرکز نمی‌شود گفت: فروپاشی چین، روسیه و کشورهای مستقل آمریکای لاتین از اهداف دیگر رژیم صهیونیستی است و حضور روسیه در سوریه نیز به دلیل ترس از ایجاد آشوب گروه‌های تروریستی  در منطقه قفقاز که توسط  خود آمریکا و رژیم صهیونیستی ایجاد شده و حالا آمریکا راه نجات از تروریست را همراهی و  آمریکایی شدن جهان می‌داند.

دستیار ارشد رئیس جمهور سابق تصریح کرد: کشورهای غربی به ویژه آمریکا با هدف جلوگیری از گسترش مقاومت ضد استکباری در منطقه خاورمیانه، به تقویت، تجهیز و نهادینه کردن اختلافات  قومی و مذهبی در منطقه پرداخته تا جنگ را از مسیر جنگ نیروهای مقاومت با رژیم صهوینیستی به جنگ‌های قومی تقلیل بخشد و از ارزشش بکاهد.

ثمره هاشمی با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی سعی دارد خود را با ساحت قدسی معرفی کند افزود: اندیشه‌های رژیم صهیونیستی شیطانی است و انطباقی با فطرت انسانی ندارد بنابراین برای خود مظلومیت می‌سازد تا خودش را به حق جلوه دهد و موضوع هولوکاست یکی از این برنامه‌هاست‌.

وی تصریح کرد: عموم رهبران غربی باید معتقد به واقعه هلوکاست باشند و امکان بررسی مستندات تاریخی هولوکاست وجود ندارد و هرکسی درباره این موضوع سوالی بپرسد تنبیه می‌شود در واقع بزرگ کردن موضوع هولوکاست بهانه‌ای است برای پوشاندن جنایات عظیمی که در طول دو جنگ جهانی رخ داد.

ثمره‌هاشمی با اشاره به اینکه نفی هولوکاست به معنای نابودی فلسفه وجودی صهیونیسم بین‌الملل است گفت: رژیم صهیونیست از ماجرای هولوکاست برای مظلومیت‌سازی استفاده کرده و از این مظلومیت سلاحی ساخته برای مقابله با حقوق و عزت انسانی؛ لذا نمی‌توانیم هم رژیم صهیونیستی را به رسمیت بشناسیم و هم بگوییم که مدافع حق و عدالت هستیم.

دستیار ارشد رئیس جمهور سابق با اشاره به اینکه با انهدام رژیم صهیونیستی جهان برای استقرار حکومت عدل جهانی آماده‌ می‌شود خاطرنشان کرد: در دوران دفاع مقدس ملت ضعف دشمن را باور کردند و پیروز شدند امروز نیز طبق فرمایش مقام معظم رهبری باید خط امام بازخوانی شود و مجاهدت‌های ارزنده تا رسیدن به هدف استقرار حکومت عدل الهی ادامه پیدا کند.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X