واحدهای صنعتی کوچک و متوسط برای دریافت تسهیلات ثبت نام کنند

به گزارش عصر یکشنبه روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان به ایرنا، علی منتظری افزود: در راستای ابلاغ پروژه های اولویت دار اقتصاد مقاومتی در بخش صنعت، معدن و تجارت، هفت هزار و 500 واحد تولیدی مشکل دار در کشور فعالیت مجدد خود را آغاز خواهند کرد.
وی تصریح کرد: واحدهای صنعتی کوچک و متوسط که دارای حداکثر یکصد نفر نیروی اشتغال هستند، برای بهره مندی از تسهیلات مختص به فعالیت مجدد، افزایش تولید و اشتغال می توانند نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.
وی خاطر نشان کرد: از این رو واحدهای صنعتی که نیاز به تسهیلات بانکی دارند می توانند با مراجعه به سامانه بهین یاب www.behinyab.ir و درج درخواست تسهیلات در قسمت ' تسهیلات رونق تولید' اقدام کنند.
منتظری افزود: درخواست های ارائه شده به صورت مستمر و با تشکیل کمیته های فرعی کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید که با حضور نماینده استاندار، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت و مدیران بانک های عامل برگزار می شود، بررسی و پس از تصویب در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان، برای دریافت تسهیلات به بانک ها معرفی می شوند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان یادآور شد: این سازمان مسئولیت پیگیری روند تخصیص و پرداخت تسهیلات را به عهده دارد و گزارش عملکردی آن را به وزارت صنعت، معدن و تجارت ارائه می کند.
متقاضیان در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانند به کارشناس مربوطه خود مستقر در سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان مراجعه نمایند.
36 شهرک صنعتی و ناحیه مصوب در گیلان فعال و 784 واحد بهره بردار در شهرک ها و نواحی صنعتی استان مستقر است و 13 هزارو 560 نفر در این مجموعه ها مشغول به کار هستند.
دو هزار و 600 واحد صنعتی در گیلان فعال است.
7296/6070

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «واحدهای صنعتی کوچک و متوسط برای دریافت تسهیلات ثبت نام کنند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X