ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کرمانشاهی در دیدار پرسپولیس و راه‌آهن فقط یک اشتباه داشت

به گزارش مشرق، هوشنگ نصیرزاده اظهار داشت: رضا کرمانشاهی که برای اولین بار یکصد هزار تماشاگر را به خود دیده بود، در طول مسابقه نشان داد که از ظرفیت خوبی برای اداره بازی‌های پرتماشاگر برخوردار است. اهمیت مسابقه در جدول، تعداد زیاد تماشاگران و فشارهای رسانه‌ای یک هفته قبل از بازی، مسابقه پرسپولیس و راه‌آهن را بسیاری سخت کرده بود. به همین دلیل نیاز بود که یک داور با قابلیت بالایی این مسابقه را سوت بزند.

وی ادامه داد: او در نیمه اول با دوندگی خوب و مطلوب و مدیریت مناسب بازی را به خوبی پوشش داد. در نیمه دوم نیز کار به جاهای حساس کشید اما با این توصیف آنچه که از این داور هیچگاه کم نشد خونسردی فوق‌العاده وی بود تا جایی که انگار کرمانشاهی در پارک قدم می زد و این خونسردی داور بازی فوق العاده بود.

نصیرزاده درخصوص اعلام ضربه پنالتی برای پرسپولیس که به نظر اشتباه می‌رسید، گفت: در صحنه پنالتی که شاید تنها اشتباه کرمانشاهی در طول مسابقه بود؛ او حتی با کمک داور خود نیز مشورت کرد اما شواهد حاکی است که این مشورت به نتیجه نرسیده و به همین دلیل داور تصمیم گرفت که پنالتی را اجرا کند ولی تصاویر تلویزیونی ثابت کرد که محل خطا اگر چه سرنگونی در محوطه جریمه بوده است اما محل خطا در خارج محوطه بود و این موضوعی است که معمولاً در جام های جهانی هم اتفاق می‌افتد.

کارشناس داوری ایران گفت: اگر از این اشتباه او بگذریم در مجموع افکار عمومی او را به عنوان یک داور جدید که می‌تواند به راحتی در مقابل دیدگاه یکصد هزار نفر به قضاوت بپردازد پذیرفت.


[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مشرق نیوز ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده