ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

قطع یک هفته‌ای آب گمیش تپهآبرسانی به زودی انجام می شود

امانگلدی ضمیر عصر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: روز سه شنبه هفته گذشته لوله انتقال آب در روستای نیاز آباد بندرترکمن دچار ترکیدگی شد و به همین دلیل مردم شهر گمیش تپه با قطعی آب مواجه هستند.

وی ادامه داد: لوله انتقال آبی که ترکیده بود ترمیم شد و آب رسانی به مردم انجام شد اما چند متر پایین تر از مکان ترکیدگی لوله دوباره این اتفاق رخ داد و مجبور شدیم تا مکان ترکیدگی لوله را جوشکاری کنیم.

او با بیان اینکه در حال حاضر قطعی آّب در شهر گمیش تپه وجود ندارد، افزود: از 50 لیتر آبی که در ثانیه باید انتقال داده شود، 30 لیتر در حال حاضر به شهر گمیش تپه انتقال داده می شود اما فشار آب برای استفاده مردم کم است.

وی خاطرنشان کرد: یک خط لوله انتقال آب فعال است اما خط دیگر که دچار ترکیدگی شده بود با انجام جوشکاری تعمیر شد و تا دو یا سه ساعت آینده آبرسانی کامل به شهر گمیش تپه انجام خواهد شد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده