ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

دفاتر کاریابی‌های داخلی و خارجی در زنجان توسعه می یابد

به گزارش خبرنگار مهر، احمد غریوی ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران در محل اداره کل کار، تعاون ورفاه اجتماعی استان زنجان بر تقویت تعاونی‌ها در استان زنجان تأکید کرد و افزود: طی سال جاری تعاونی‌های راکد تقویت می‌شوند.

مدیر کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: در حال حاضر دو هزار  فرصت شغلی در زنجان شناسایی شده است.

غریوی از وجود چهار هزار و ۸۰ تعاونی در استان زنجان خبر داد و اظهار کرد: از این تعداد تنها دو هزار و ۷۰۰ تعاونی فعال است و بیشتر تعاونی‌ها در حوزه خدمات و کشاورزی فعال هستند.

وی با بیان اینکه ۲۰ مرکز کار‌یابی‌ داخلی در استان زنجان فعال هستند، تأکید کرد: سه مرکز کار‌یابی بین المللی هم در استان فعال است و بیش از دو هزار فرصت شغلی در استان شناسایی شده است.

مدیر کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به اینکه در استان باید بحث کاریابی از این مراکز تقویت شود، افزود: در استان کار‌یابی دولتی وجود ندارد و ایجاد فرصت های شغلی به مراکز غیر‌دولتی واگذار شده است.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده