ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

آمادگی دولت برای خرید گندم از واردکنندگان بخش خصوصی

به گزارش خبرگزاری مهر، علی قنبری گفت:  شرکت بازرگانی دولتی آمادگی دارد تا در راستای حمایت از تولید داخلی برای جلوگیری از فروش گندم وارداتی به مراکز خرید تضمینی، گندم موجود خود را با قیمت ۹۰۰ تومان به عموم مصرف کنندگان بخش صنف و صنعت و نانوایان آزادپز کشور به هر میزان که متقاضي باشند، بفروشد.

وی درباره میزان و نحوه فروش گندم ها نیز تاکید کرد: میزان فروش گندم به صنوف و صنایع،   براساس پروانه فعالیت و بهره برداری واحدهای صنفی و صنعتی است ضمن اینکه تحویل گندم نیز از محل سیلوهای شرکت انجام خواهد شد.

قنبری همچنین از آمادگی شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران برای خرید گندم وارداتی از واردکنندگان بخش خصوصی خبر داد و افزود: شرکت بازرگانی دولتی ایران آمادگی دارد تا گندم خارجی که توسط بخش خصوصی به کشور وارد شده است را با قیمت رقابتی خریداری کند.

معاون وزیر جهاد کشاورزی ادامه داد: خرید گندم وارداتی با قیمت رقابتی از بخش خصوصی منوط به ارائه معرفی نامه صادر شده از سوی سازمان حمایت، توسط وارد کنندگان بخش خصوصی است.  

مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران تاکید کرد : کماکان گندم مصرفی نانوایان یارانه ای پز کشور به همان قیمت پایه ۶۶۵۰ ریال عرضه می شود و مطابق سهمیه  بندی مشخص توزیع خواهد شد.  وی اضافه کرد: هیچگونه محدودیتی هم در این زمینه وجود ندارد.

[ منبع این خبر سایت مهر-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده