ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سهم بازار «بانک شهر» کمتر از 5 درصد است

حافظی رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران، در واکنش به اطلاعات ارائه شده از «سهم بازار بانک شهر» در صحن شورای شهر، گفت: سهم بازار این بانک کمتر از ۵ درصد است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از شورای شهر تهران، رحمت الله حافظی در جلسه امروز یکشنبه شورای شهر تهران در تذکری پیش از دستور درباره ارائه عملکرد بانک شهر به شورای شهر، گفت: در جلسه مذکور دوبار از مدیرعامل بانک شهر سوال شد سهم بازار این بانک چه میزان است که از سوی مدیرعامل، این سهم 10 درصد اعلام شد.

وی ادامه داد: بر اساس اطلاعات غیررسمی موجود، سهم بازار بانک شهر کمتر از 5 درصد است، از این رو می‌بایست مستندات سهم بازار 10 درصدی از سوی مدیریت بانک شهر به شورای شهر تهران ارائه شود یا اینکه ضمن تصحیح این اطلاعات، از شورای شهر بابت ارائه اطلاعات نادرست عذرخواهی شود.

حافظی همچنین در جلسه امروز شورای شهر تهران در بررسی طرح طرح «صیانت و حفاظت از باغات و اراضی مزروعی شهر تهران»، گفت: این طرح در 10 ماده تهیه شده است و در آن شهرداری تهران ملزم شده است تا ضمن تکمیل سند اجرایی قانون حفظ و گسترش باغات، لایه باغات شهر تهران را به عنوان یکی از لایه‌های طرح تفصیلی تهیه کند، همچنین شهرداری تهران برنامه عملیاتی پنج ساله ادواری صیانت و گسترش فضای سبز باغات را همراه با تأمین منابع تهیه و به شورا ارائه کند.

وی ادامه داد: در ماده چهارم این طرح آمده است: هرگونه مداخله و صدور مجوز ساخت در باغات کمتر از 5000 متر مربع در صورتی که اراضی فاقد فضای سبز تثبیت شده طبق طرح تفصیلی تهران باشد، فقط بر اساس ضوابط زیر پهنه سبز مسکونی (R241) مجاز است، همچنین هرگونه مداخله و صدور مجوز ساخت در تمام باغات پراکنده بیش از 5000متر مربع صرفا در چارچوب G2 امکانپذیر شود.

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران با بیان اینکه ماده‌های دیگر این طرح در راستای حفظ، گسترش و صیانت از باغات است، گفت: شهرداری تهران بر اساس این طرح مکلف است به منظور حفظ باغات در محدوده شهر و تبدیل عرصه آنها به فضاهای سبز هر ساله مبلغی را در بودجه سنواتی سالانه شهر پیش بینی کند.

بر اساس گزارش سایت شورای شهر تهران، وی با اشاره به اینکه تصویب این طرح با مخالفت تعدادی از اعضای شورای شهر تهران مواجه شد، گفت: متاسفانه به دلیل مخالفت تعدادی از اعضا به خصوص با ماده 4، این طرح مجددا به کمیسیون‌های تخصصی ارجاع شد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X