ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سوژه تازه نوبخت برای تکذیب! +عکس

بازنشستگان نیروهای مسلح به یادمی آورند که حقوق آنها حتی در دهه شصت و زمان جنگ هم به تعویق نیفتاده بود. حالا نوبت آقای نوبخت، سخنگوی دولت و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی است که این مسئله را تکذیب یا توضیحی برای آن ارائه کند! سرویس اجتماعی فردا: از برکات پسا برجام این است که سازمان بازنشستگان نیروهای مسلح از طریق سامانه پیامک رسمی خود به حقوق بگیران خود اطلاع داده به خاطر عدم همکاری دولت فعلا از حقوق اردیبهشت ماه خبری نیست.
بازنشستگان نیروهای مسلح به یادمی آورند که حقوق آنها حتی در دهه شصت و زمان جنگ هم به تعویق نیفتاده بود.
حالا نوبت آقای نوبخت، سخنگوی دولت و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی است که این مسئله را تکذیب یا توضیحی برای آن ارائه کند!
انتشار چنین خبری آن هم در روزهایی که ماجرای فیش حقوقی چند ده میلیونی مدیران دولت روحانی برسر زبانهاست بیش از پیش دردآور است.  
متن این پیامک که از سامانه 10009621 با امضای سازمان بازنشستگان نیروهای مسلح ، برای مشترکین ارسال شده چنین است:«بازنشستگان محترم با سلام ضمن عرض پوزش از مشترکین محترم به اطلاع می رساند سازمان بازنشستگی ن.م به دلیل عدم تامین اعتبار لازم از سوی دولت محترم تا اطلاع ثانوی قادر به پرداخت حقوق اردیبهشت ماه نمی باشد.»
سوژه تازه نوبخت برای تکذیب! +عکس
سوژه تازه نوبخت برای تکذیب! +عکس

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فردانیوز-جامعه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X