ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تحریم ها را باید به عنوان یک فرصت برای کشور تلقی کرد

به گزارش خبرنگار مهر، احمد بیگدلی ظهر یکشنبه با حضور در دفتر خبرگزاری مهر نمایندگی استان زنجان با اشاره به نامگذاری سالجاری به نام سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» از سوی مقام معظم رهبری، تلاش همه آحاد جامعه را برای تحقق اهداف شعار سال مورد تاکید قرار داد و افزود: برای رفع چالش های اقتصادی کشور باید طبق فرمایشات مقام معظم رهبری به سمت تحقق اقتصاد مقاومتی حرکت کنیم.

وی اظهار کرد: توجه به مقاوم کردن اقتصاد باعث می‌شود که دیگر در مسائل داخلی و خارجی اقتصاد‌ ایران ضربه‌پذیر نباشد.

نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نیروی انسانی بزرگترین سرمایه در مسیر توسعه جوامع است و باید در کشور این بخش ارزش‌گذاری شود، گفت: حمایت از نیروی انسانی حمایت قاطعانه از روند حرکتی به سمت تحقق اقتصاد مقاومتی است.

بیگدلی با تاکید بر اینکه باید از تولید داخلی حمایت شود، افزود: حمایت از تولید داخلی بیشتر از گذشته مورد توجه قرار گیرد چرا که مقام معظم رهبری همواره بر توجه به توان و تولید داخلی تاکید داشته و این امر را به عنوان یکی از مهم ترین عوامل در تحقق اقتصاد مقاومتی عنوان کرده اند.

وی عنوان کرد: باید به بخش تولید داخلی اهمیت داده شود و توجه به سرمایه انسانی به عنوان یک اصل مهم در این زمینه تاثیرگذار است.

نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید اقتصاد از حالت رفاقتی خارج شده و به تولید‌کننده ارزش داده شود، گفت: باید به اقتصاد سرو سامان بدهیم و بیماری واردات بی رویه در کشور ریشه‌کن شود.

بیگدلی با بیان اینکه باید تولید داخلی کیفیت لازم را داشته باشد، افزود: توجه به کیفیت تولیدات داخلی، کشور را از وابستگی به تولیدات وارداتی بی نیاز می‌کند.

وی تحریم‌ها را یک فرصت برای کشور دانست و گفت: از تحریم‌ها باید به عنوان فرصت ارزشمند برای توسعه و خودکفایی استفاده کرد نه اینکه تحریم‌ها را تهدید بدانیم.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده