ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

لرستان مسابقات کشتی باشگاه‌های کشور را میزبانی می‌کند

به گزارش خبرنگار مهر، نشست خبری اسپانسر تیم کشتی آزاد و فرنگی لرستان در مسابقات کشوری، سرمربی و کادر فنی این تیم عصر یکشنبه برگزار شد.

حمایت همه جانبه بیمه رازی از تیم کشتی لرستان

کیومرث محرای نماینده بیمه رازی و اسپانسر تیم کشتی آزاد و فرنگی لرستان در مسابقات کشوری در این نشست در سخنانی با بیان اینکه بیمه رازی در همه کشور و استانهای مختلف نمایندگی دارد و امسال با توجه به توافقات صورت گرفته و علاقه مندی مردم لرستان به ورزش کشتی به نام بیمه رازی لرستان در رقابت های فصلی و باشگاهای جهان شرکت می کند.

وی با بیان اینکه به طور حتم تیم کشتی بیمه رازی لرستان تا جایی که امکان آن فراهم باشد در استان فعال خواهد بود و در مسابقات شرکت می کند، افزود: با توجه به وجود ظرفیتها و پتانسیل های موجود در حوزه ورزش کشتی لرستان همکاری و فعالیت بیمه رازی در این حوزه ادامه خواهد داشت.

تحقق اتفاقی مهم در ورزش کشتی لرستان

طالب نعمت پور نیز که در قالب کادر فنی، تیم کشتی فرنگی لرستان را همراهی خواهد کرد در سخنانی اظهار داشت: مجموعه بیمه رازی تصمیم بر این گرفته که تیم کشتی لرستان را در مسابقات لیگ کشتی شرکت بدهند.

وی ادامه داد: جای خوشحالی دارد که این اتفاق مهم در ورزش کشتی استان رخ داده است.

نعمت پور در ادامه سخنان خود با بیان اینکه با پیگیری های غلام رضا محمدی و همچنین رایزنی ها و جلساتی که با مدیریت بیمه رازی داشته ایم متقاعد شدند که از تیم کشتی لرستان در لیگ برتر کشتی حمایت کند.

وی با بیان اینکه احساس می کنم کار خوبی در این زمینه صورت گرفته است، عنوان کرد: این امر در کمک به ورزش استان و همچنین ارتقا کیفی ورزش کشتی لرستان به طور حتم تاثیر گذار خواهد بود.

نعمت پور با بیان اینکه همچنین این اقدام در شناسایی استعداد های ورزش کشتی در بین جوانان و نوجوانان تاثیر مطلوبی خواهد داشت، تصریح کرد: با توجه به ظرفیتهای موجود و همچین رایزنی های صورت گرفته امیدواریم بتوانیم میزبانی مسابقات باشگاههای کشتی جهان را برای لرستان بگیریم.

میزبانی لرستان در مسابقات کشتی باشگاههای کشور

والی زاده رئیس هئیت کشتی لرستان نیز در این جلسه در سخنانی با بیان اینکه در ابتدای انتخابات هیئت کشتی استان مصمم به حضور لیگ باشگاههای کشتی کشور با نام لرستان بودیم گفت: در این راستا پس از جلساتی که با حضور غلام رضا محمدی و طالب نعمت پور در این رابطه داشتیم با مسئولان بیمه رازی کشور برای تحقق این موضوع رایزنی کردیم.

وی ادامه داد: خوشبختانه بیمه رازی کشور موافقت خود را در رابطه با حمایت از تیم کشتی آزاد و فرنگی لرستان در مسابقات کشتی باشگاهای کشور اعلام کردند.

رئیس هئیت کشتی لرستان با بیان اینکه تیم کشتی لرستان با نام بیمه رازی لرستان در رقابت های کشتی باشگاههای کشور شرکت خواهد کرد، گفت: این موضوع با درخواست ما برای میزبانی مسابقات کشتی باشگاههای کشور مصادف شد.

والی زاده ادامه داد: خوشبختانه این میزبانی از بین درخواست های کل هیئت های کشتی کشور مورد موافقت قرار گرفت و میزبانی این مسابقات به لرستان واگذار شد.

وی بیان داشت: ما به طور حتم مسابقات لیگ را به گونه ای برگزار خواهیم کرد که لرستان میزبان مسابقات جام باشگاههای کشتی جهان نیز شود.

تکرار قهرمانی های کشتی لرستان

حسن رنگرز سرمربی تیم کشتی آزاد لرستان در این جلسه در سخنانی با بیان اینکه خوشبختانه مجموع بیمه رازی این امکان را برای کادر فنی کشتی لرستان ایجاد کرده اند که بتوانیم تیم را ساخته و پرداخته کرده و از نفرات شاخصی در تیم استفاده کنیم، گفت: به طور حتم حمایت بیمه رازی از تیم کشتی لرستان و حضور تماشاگران این استان می تواند عنوان قهرمانی های گذشته کشتی لرستان را تکرار کند.

وی با بیان اینکه اداره کل ورزش و جوانان لرستان و همچنین هیئت کشتی استان همکاری بسیار خوبی در این رابطه داشته اند، افزود: امیدواریم بتوان مسابقات باشگاهای کشتی کشور را در شان مردم و ورزش کشتی این استان در لرستان برگزار کنیم.

آرزو داشتم روزی مربی تیم کشتی لرستان باشم

غلام رضا محمدی سرمربی تیم کشتی آزاد لرستان نیز در این جلسه با بیان اینکه آرزو داشتم روزی در مسابقات کشتی کشور سرمربی تیمی باشم که نام آن لرستان باشد، عنوان کرد: لرستان با توجه به استعداد ها و ظرفیتهای کشتی و همچنین با حمایت های بیمه رازی می تواند یک تیم خیلی خوب در مسابقات کشوری داشته باشد.

وی با تاکید بر اینکه ترکیب تیم کشتی لرستان ترکیب خوبی است، گفت: امیدواریم بتوانیم میزبان خوبی در فصل اول مسابقات کشتی کشور باشیم.

سرمربی تیم کشتی آزاد لرستان همچنین ابراز امیدواری کرد که لرستان میزبان مسابقات جهانی کشتی نیز باشد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X