ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

در عزل و نصب‌ها دخالت نکرده‌ام از مردم بابت اتفاقات اخیر شورا عذرخواهی می‌کنم

شهرام دبیری رئیس شورای شهر تبریز با عذرخواهی از مردم بابت اتفاقات پیش‌آمده گفت: بنده از طرف خودم و شورای شهر از تمامی خطاهای اعضای شورا و مدیران شهرداری عذرخواهی می‌کنم و باید با افزایش نظارت با این دست اقدامات مقابله کنیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، شهرام دبیری در جلسه امروز شورای شهر تبریز، با اشاره به کاهش اعتماد مردم به مسئولین شهری تبریز، اظهار داشت: مسائل اخیر دستگیری‌های شهرداری و شورای شهر تبریز باعث ناراحتی ما شده که این خطاهای رخ‌داده باعث کاهش و کم‌رنگ شدن اعتماد مردم به مسئولان شده است.

وی افزود: ما حداکثر تلاش خود را به کار می‌گیریم تا صادقانه کار کنیم و من در عزل و نصب‌ها دخالت نکرده‌ام و صرفاً نظر مشورتی به شهردار برای انتصابات داشته‌ام.

رئیس شورای شهر تبریز، با اشاره به حضور برخی از نزدیکان و وابستگان اعضای شورای شهر در شهرداری تبریز، گفت: اگر تعدادی از وابستگان اعضای شورای شهر در شهرداری کار می‌کنند به این معنی نیست که آنان با ارتباطات خاصی در سمت‌های خود انتصاب یافته‌اند، بلکه آنان با توانایی خود و یا پیش از عضویت فامیل خود در شورای شهر انجام شده است.

وی ادامه داد: ما بیش از هر زمان دیگری به وحدت نیاز داریم و این مختص شورا و شهرداری تبریز نیست، تخلفات در همه جای کشور رخ می‌دهد و باید تلاش کنیم با اصلاح ساختار و افزایش نظارت، مانع از این اقدامات شویم.

دبیری با عذرخواهی از مردم بابت اتفاقات پیش‌آمده، خاطرنشان کرد: بنده از طرف خودم و شورای شهر، از تمامی خطاهای اعضای شورا و مدیران شهرداری عذرخواهی می‌کنم و باید با افزایش نظارت با این دست اقدامات مقابله کنیم.

انتهای پیام/*

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده