ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نخستین رویداد کارآفرینی شهر الکترونیک لرستان برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری مهر، حمزه امیری، رئیس بنیاد نخبگان استان لرستان گفت: با توجه به نیازسنجی جامعه و حرکت به سمت ایجاد کسب و کار از طریق ارائه ایده، بنیاد نخبگان استان لرستان با توجه به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود اقدام به برگزاری این رویداد  کارآفرینی شهر الکترونیک کرده است.

وی بیان کرد: ایجاد انگیزه بین دانشجویان، ترویج و تقویت فرهنگ کارآفرینی یکی از دغدغه‌های اصلی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و بنیاد ملی نخبگان است تا به افزایش کارآفرینی کشور کمک کند.

وی گفت: با همکاری بنیاد نخبگان، دانشگاه لرستان و پارک علم و فناوری نوزدهم اردیبهشت یک کمپ ایده در دانشگاه لرستان و بیستم اردیبهشت یک کمپ ایده در دانشگاه پیام نور استان برگزار شد که ایده‌های برگزیده به رویداد اصلی استارت تاپ شهر الکترونیک راه پیدا می‌کنند.

امیری، آشنایی با ادبیات کسب‌وکار و راه‌اندازی یک کسب‌وکار موفق را از اهداف اصلی رویدادهای کمپ ایده در استان لرستان دانست.

وی اهداف دیگر کمپ ایده در لرستان را امکان‌سنجی انتخاب ایده، آشنایی با ادبیان کسب‌وکار، تشخیص فرصت ایده پردازی برای دانشجویان بیان کرد.

به گفته رئیس بنیاد نخبگان استان لرستان دیگر اهداف این رویدادها حمایت از ایده‌های برتر و معرفی آنها به ادارات و دستگاه‌های مرتبط، توسعه تفکر به‌کارگیری علوم و فناوری و آموخته‌های دانشگاهی در راستای تولید ثروت، حرکت در راستای تحقق دانشگاه کارآفرین است.

نخستین رویداد کارآفرینی در لرستان، با رویکرد شهر الکترونیک، با حمایت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان و مرکز شتابدهی نوآوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ۲۹ تا ۳۱ اردیبهشت‌ماه ۹۵ در دانشگاه لرستان برگزار می‌شود.

[ منبع این خبر سایت مهر-دانش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-دانش منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده