ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

رکورد 2 میلیون Dislike برای Call of Duty: Infinite Warfare - آکا

سایت علمی ، اخبار علمی آکااخبار علمی تازه های فناوری اخبار آموزشی ,[categoriy]

رکورد 2 میلیون Dislike برای Call of Duty: Infinite Warfare

رکورد 2 میلیون Dislike برای Call of Duty: Infinite Warfare - آکا

آکاایران: رکورد 2 میلیون Dislike برای Call of Duty: Infinite Warfare

آکاایران: همین چند هفته ی پیش بود که شرکت اکتیویژن قسمت جدید مجموعه بازی های «ندای وظیفه» (Call of Duty) با عنوان Infinite Warfare را منتشر کرد. شاید خود اکتیویژن هم فکر نمی کرد که بازی جدیدش این قدر حاشیه ساز شود.

به گزارش آکاایران: تریلر بازی Call of Duty: Infinite Warfare نزدیک به 2172748 میلیون دیسلایک گرفته است.

این موضوع که قسمت جدید مجموعه بازی های ندای وظیفه از فضای قسمت های قبلی فاصله گرفته و المان های علمی-تخیلی زیادی به آن اضافه شده، موجب اعتراض کاربران شده بود. منتشر شدن تریلر معرفی بازی Battlefield 1 هم باعث شد که خشم گیمرها از قسمت جدید مجموعه ی ندای وظیفه بیشتر شود.

بسیاری از بازی کننده ها برای این که صدای اعتراض خودشان را به گوش اکتیویژن برسانند، تریلر معرفی Call of Duty: Infinite Warfare را «دیسلایک» (Dislike) کردند. این دیسلاک ها باعث شد که تریلر ندای وظیفه ی جدید به عنوان یکی از 5 تریلر طول تاریخ یوتیوب که بیشترین دیسلاک را دریافت کرده اند، تبدیل شود. در جدیدترین آمار منتشر شده، این ویدیو رکورد 2 میلیون دیسلایک را رد کرده و به طور دقیق 2172748 میلیون دیسلاک دریافت کرده است. البته بیشترین آمار دیسلایک یک ویدیو در یوتیوب 6.12 میلیون عدد است.

با روند روبه رشدی که تریلر بازی Infinite Warfare در زمینه ی جذب دیسلایک دارد، بعید نیست که این تریلر تا مدتی دیگر به جایگاه دومین ویدیو با داشتن بیشترین دیسلایک دست پیدا کند.  لازم به ذکر است که تریلر معرفی Battlefield 1 با استقبال بسیار خوب کاربران روبه رو شده و نظرات مثبتی دریافت کرده است.

[ منبع این خبر سایت آکاایران-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آکاایران-علمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X