ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

دومین جلسه کارگروه آمایش ورزش قهرمانی تشکیل شد

دومین جلسه کارگروه آمایش ورزش قهرمانی تشکیل شدبه گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، در پی تاکیدات دکتر گودرزی مبنی بر پیشرفت طرح آمایش ورزش قهرمانی، دومین جلسه کارگروه تخصصی این حوزه، روز گذشته با صدور ابلاغ معاون توسعه ورزش حرفه ای و قهرمانی و حمایت وی از تامین فرآیند برنامه های اجرایی مرتبط، برگزارشد.
در این نشست ضرورت توزیع متناسب منابع با پتانسیل آمایشی رشته های ورزشی هم راستا با سیاست های محوری سال اقتصاد مقاومتی، بررسی محتوایی پژوهش های پیشین در بخش مطالعات پیکرسنجی و بازبینی شاخص های مطالعات آمایش دفتر استعدادیابی طی اخذ نظرات و بازخوردهای واصله از استان ها مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
همچنین در این جلسه مسائلی همچون پیش بینی سطوح و دسته بندی اولویت های آمایشی رشته های ورزش قهرمانی در چند لایه، ضرورت بررسی امکانات استاندارد سخت افزاری و امکانات طبیعی متناسب با رشته های قهرمانی نیز طرح و بررسی شد و تقسیم کار اجرایی به منظور پی گیری مطالعاتی و عملیاتی نتایج صورت گرفت.
جلسات کارگروه آمایش ورزش قهرمانی به صورت مستمر و هفتگی تشکیل خواهد شد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده