ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

خان طومان آزاد خواهد شد

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح کشورمان گفت: باور ما بر این نکته است که خان طومان را رزمندگان اسلام پس خواهند گرفت.

بخش سیاست تبیان

خان طومان 

به گزارش تبیان به نقل از خبرنگار مهر، در حاشیه مراسم بزرگداشت شهید مصطفی بدرالدین که در دفتر حزب الله لبنان در تهران برگزار شد، سردار حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شرایط منطقه، شرایط بحرانی و پیچیده ای است. یک توطئه بسیار عمیقی را آمریکایی ها با همکاری اسرائیل و سعودی ها شکل دادند و به صورت عمومی می توان گفت در پی ضربه زدن جدی به مقاومت هستند.

وی افزود: آنها با بکارگیری افراد متعصب و جاهلی که امکان مزدور شدن آنها در مقابله با جهان اسلام است و با کشتن بی رحمانه زنان و کودکان، تلاش می کنند منطقه را به سمت خودشان بکشانند و جریان اسلام ناب را کمرنگ کنند.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح تصریح کرد: در نقطه مقابل آن شاهدیم که فرزندان اسلام با همه وجودشان در عرصه دفاع حضور پیدا کرده اند. افرادی مثل شهید بدرالدین که امروز برای ایشان مراسم گرفته ایم، از جمله افرادی است که در این صحنه حضور پیدا کرده است.

سردار دهقان تاکید کرد: دشمنان تصور می کنند که اگر ترور شهیدی را بزرگ جلوه دهند، با وجود اینکه همه شهدا بزرگ هستند، می توانند خلل و خدشه ای در نیروهای مقاومت به وجود آورند، اما تجربه تاریخی به ما گفته است که هر شهیدی که در عرصه نبرد در مقابله با دشمن خونش به زمین ریزد، به تعداد قطرات خون او و حتی بیشتر، جای او را افرادی مثل او یا بهتر از او پر خواهند کرد.

وی، شخصیت شهید بدرالدین را مجاهدی نستوه، فرماندهی قوی، جنگاوری دلاور و یک حزب اللهی کامل توصیف کرد.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در خصوص شرایط منطقه اظهار داشت: شرایط منطقه، شرایط جنگ است، جنگ هم که فعلا مستمر است. زمانی که بحث آتش بس مطرح شد، این پیش بینی را ما می کردیم که قرار است فرصتی باشد برای جریان های تکفیری که با توجه به اینکه قوای زیاد و انسجام درونی شان نیز از بین رفته بود، این فرصتی بود که آنها را تجهیز و حمایت معنوی کنند و به اصطلاح به آنها فرمان مجدد حمله را صادر کنند.

وی ادامه داد: مقاومت سوریه نسبت به آتش بس پایبند بود و همین جریان تروریستی که زیر پرچم جبهةالنصره جمع شده اند، آتش بس را شکستند و به خان طومان حمله کردند. باور ما بر این نکته است که خان طومان را رزمندگان اسلام پس خواهند گرفت.

سردار دهقان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا ایران خواهان سیستم دفاع موشکی S۴۰۰ از روسیه است؟ پاسخ داد: خیر، ما به دنبال چنین چیزی نیستیم.


منبع : خبرگزاری مهر این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .

[ منبع این خبر سایت تبیان-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تبیان-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده