ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

عدالت محوری اصل کار ماست هندبال کرمان به روزهای اوج برمی‌گردد

مهدوی: عدالت محوری اصل کار ماست/ هندبال کرمان به روزهای اوج برمی‌گردد
رییس فدراسیون هندبال گفت: تجربه و علم پیشکسوتان و انتقال آن به جوانان گره‌های زیادی را درزمینه‌های مختلف باز می‌کند.

همزمان با عید مبعث نشست اعضای منطقه شش هندبال کشور به میزبانی کرمان و با حضور سید ابولحسن مهدوی رئیس فدراسیون هندبال، محمودی‌نیا مدیرکل ورزش جوانان و باژیان رئیس منطقه شش و رئیس هیات هندبال استان و نمایندگان هندبال منطقه 6 در محل اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد.

در حاشیه این نشست گفتگویی با رئیس فدراسیون هندبال صورت گرفته که در زیر می‌خوانید:

جناب آقای مهدوی با توجه به اینکه خود از پیشکسوتان هندبال کرمان هستید وضعیت هندبال کرمان را در مقایسه با کشور چگونه می‌بینید؟

هندبال کرمان با یک دوره ساکن همراه شد اما با حضور آقای باژیان در طول مدت یک سال اوضاع هندبال بهتر شده است. بچه‌های مستعد را دورهم جمع کردند و انشاله به‌زودی هندبال کرمان به اوج خودش خواهد رسید . اطمینان دارم که هندبال کرمان به‌روزهای اوج خودش برمی‌گردد.

- حضور پیشکسوتان را در کنار جوانان چگونه می‌بینید؟

طبیعی است که پیشکسوتان باید حضور پررنگی داشته باشند. حضور پیشکسوتان باعث خیر ، برکت و دلگرمی است .معتقدم هر مجموعه‌ای که پیشکسوتانش را فراموش کند از اصل و هدف اصلی‌اش عقب می‌افتد.تجربه و علم پیشکسوتان و انتقال آن به جوانان گره‌های زیادی را درزمینه‌های مختلف باز می‌کند.

- حمایت فدراسیون از هندبال کرمان با توجه به وسعت و پتانسیل هندبال کرمان تاکنون چگونه بوده است؟

ما به‌طور خاص نمی‌توانیم حمایت داشته باشیم زیرا ما یک وظیفه کشوری داریم و بایستی عدالت، محور کار ما باشد و در بحث آموزشی، بحث امکانات باید عدالت را رعایت کرد. با توجه به اینکه بنده یک کرمانی هستم، امکان ندارد از منطقه کرمان حمایت خاصی داشته باشم اما طبیعی است با توجه به اینکه درگذشته سوابقی در کرمان داشته‌ام و17 -18سال مدیر ورزش استان بوده‌ام در ورزش ارتباطاتی دارم که استان‌های دیگر ندارند و می‌توانم با استفاده از ارتباطات و پیشینه خودم در این استان کمک دهنده خوبی باشم ولی از بعد مسئول فدراسیون نمی‌توانم.

- فدراسیون در بحث حمایت از طرح توسعه ورزش استان که هندبال نیز جزء رشته‌های طرح بود،در چه زمینه‌هایی همکاری کرده و می‌کند؟

ما در همه‌ی برنامه‌های اعلام‌شده حضور جدی و فعالی داشته‌ایم. قطعاً باکمال میل در خدمت عزیزان بزرگوار هستیم هرچند که عدالت محوری اصل کار ماست و باید از آن خارج نشویم.

- نشست مدیران منطقه ٦ هندبال (یزد،سیستان بلوچستان،کرمان) به چه منظور برگزار شد و تقسیم‌بندی کشور به مناطق مختلف چقدر در هندبال کشور پیشرفت ایجاد کرده است؟

ما برای اینکه ارتباط قوی‌تر استان‌ها را با فدراسیون برقرار کنیم و بیشتر بتوانیم با هیات‌ها دیدار داشته باشیم در این جلسات بحث‌هایی را مطرح و با همفکری روسای هیات ها خوراکی را به هندبال کشور تزریق می‌کنیم. در این جلسات پیشنهادهای خیلی خوبی مطرح می‌شود که ما آن‌ها را مکتوب و پیگیری می‌کنیم. در ابعاد آموزشی، در ابعاد سخت‌افزاری، در ابعاد ارتباط با ارگان‌های دیگر واقعاً مباحث خوبی مطرح می‌شود و من امیدوارم که بتوانیم از این مباحث خوب، برای پیشرفت هندبال کشور کمک بگیریم.

#هندبال #ابوالحسن_مهدوی #فدراسیون_هندبال #1ورزش

[ منبع این خبر سایت ورزش 1 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش 1 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده