ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

لبنیات مازندران در بازارهای روسیه 38تن پنیر وشیرخشک ازکاله آمل به مسکو صادر شد

سیدحسین رضوانی روز یکشنبه درحاشیه ارسال نخستین محموله صادراتی شرکت کاله آمل به روسیه به خبرنگار ایرنا افزود : صادرات محصولات پروتئینی و لبنیات از ایران به روسیه در راستای تفاهم نامه صورت گرفته دوکشور وبه لحاظ نزدیکی مازندران به کشور روسیه عملیاتی شد.
وی ادامه داد: دامپزشکی مازندران از میان ممیزی هایی که برای شرکت هایی تولید لبنیات استان داشته و این ممیزی ها به تایید دامپزشکی کشورروسیه رسیده و در نهایت کدصادراتی برای لبنیات مازندران که شرکت کاله آمل بوده، صادر شد.
مدیرکل دامپزشکی مازندران ادامه داد: شرکت بخش خصوصی وطرف قرار داد برای شروع این همکاری دو جانبه شیرخشک وپنیرشرکت کاله را تایید و خواهان واردات آن به روسیه شده است.
مدیرپژوهش وتوسعه شرکت کاله آمل هم دراین رابطه گفت: این شرکت در نخستین گام 20 تن شیرخشک و 18 تن پنیربه درخواست کشور روسیه به این کشور ارسال خواهد کرد.
نقی زاده، ارزش این مقدارمحصولات صادراتی از آمل به مقصد روسیه را 180 هزار دلاراعلام واضافه کرد: براساس توافق های انجام شده شرکت کاله آمل با طرف روسی، کاله آمل هرماه حدود 2 هزارتن پنیر وشیرخشک به روسیه صادرخواهد کرد.
وی با بیان اینکه این شرکت تمایل دارد درصورت درخواست کشور روسیه سایر لبنیات این شرکت را به این کشور صادرکند، افزود: هم اکنون محصولات تولیدی شرکت لبنی کاله آمل به بیش از 11 کشور آسیایی واروپایی صادر می شود.
نقی زاده، ارزش صادرات لبنیات شرکت کاله آمل را درسال گذشته میلادی حدود 240 میلیون دلار اعلام وابرازامیدواری کرد: با هدف گذاری این شرکت، میزان صادرات محصولات لبنی کاله آمل به بیش از 350 میلیون دلار درپایان سال مالی 2016 افزایش یابد.
7327/6097

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده