ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی طرح های خود را به اجرا می گذارد

به گزارش روز یکشنبه ایرنا، محمد افشار در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی که در استانداری برگزار شد، افزود: دولت با توجه به نام گذاری سال 95 به نام «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» از سوی مقام معظم رهبری، ستاد اقتصاد مقاومتی را تشکیل و ریاست آن را در استان ها به استاندار و دبیری آن نیز به سازمان مدیریت و برنامه ریزی تفویض کرد.
وی با اشاره به شیوه گردش کار این ستاد، تاکید کرد: طرح های پیشنهادی دستگاه های اجرایی ابتدا در ستاد استانی مصوب و پس از تصویب در ستاد مقاومتی کشور، به مرحله اجرا گذاشته می شود.
افشار با بیان اینکه براساس برنامه ریزی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، هر یک از دستگاه ها زیر مجموعه یکی از معاونت ها قرار دارند، یادآور شد: طبق برنامه ریزی های انجام شده 35 دستگاه اجرایی با معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی، 25 دستگاه با معاونت عمرانی و 20 دستگاه اجرایی نیز با معاونت اقتصادی برنامه های خود را هماهنگ می کنند.
معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان نیز در این جلسه خاطرنشان کرد: ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی برنامه های خود از دو طریق کار گروهی و پروژه ای تقسیم بندی کرده است.
علی رحمانی ادامه داد: با توجه به اینکه ستاد اقتصاد مقاومتی کشور طرح های اقتصاد مقاومتی خود را به صورت پروژه ای پیگیری کرده به همین دلیل استانداری، معاونت های خود را به پیگیری طرح ها به این صورت ملزم کرده است.
وی، محور اصلی اقتصاد مقاومتی کشور در امر پیگیری طرح ها به شکل پروژه ای را یادآور و اضافه کرد: در این راستا از دستگاه هایی که بتوانند پروژه ها را به نتیجه برسانند، تجلیل به عمل خواهد آمد.
رحمانی در پایان افزود: در این راستا آموزش های لازم به مدیران دستگاه های اجرایی داده شده اما در صورت نیاز، سازمان مدیریت و برنامه ریزی دوباره در این زمینه اقدام خواهد کرد.
6101/8054

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده