ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

فروش پنجاه تومانی متبرک به دست رهبر انقلاب به قیمت ده میلیون تومان! شایعه 0505

مطلب و حساب کاربری دلال سکه و ارز درج کننده، در فروشگاه اینترنتی مربوطه از دسترس خارج شده و این حرکت با هدف سو استفاده مادی وی انجام شده است!متن و پاسخ شایعهمتن شایعه

" فروش اسکناس 50 تومانی به قیمت ده میلیون تومان چون متبرک به دست مقام معظم رهبری شده "

 

پاسخ شایعه

1. این اسکناس در یک فروشگاه اینترنتی در معرض فروش گذاشته شد که هر فردی امکان ثبت اکانت و کالا را دارد!

http://yon.ir/esa1m

2. این پست و حساب کاربری مربوطه که به یک دلال ارز و سکه تعلق داشت، مدتی پس از انتشار و با آغاز واکنشها در فضای مجازی از دسترس خارج شد!

http://yon.ir/esa2m

3. تعیین "ده میلیون تومان" یعنی "دویست هزار برابر" ارزش این اسکناس برای فروش آن، نشانگر قصد مالک اکانت جهت سو استفاده مادی با ارتباط دادن اسکناس با رهبر انقلاب می باشد!

http://shayeaat.ir/extrapage/esam

4. دادن عیدی توسط مقام معظم رهبری سابقه دارد اما ارزش این اسکناسها تنها از جنبه معنوی آنهاست و علاقمندان ایشان با خرید آن به چنین مبالغی، این اسراف بزرگ را انجام نمی دهند!

http://yon.ir/rahbary4

5. بنا به اظهار افرادی که موفق به دریافت عیدی از رهبر انقلاب شده اند، ضرب چنین مهری روی اسکناسها مرسوم نیست و احتمالا فروشنده برای ایجاد زمینه فروش و اعتبار، آن را روی اسکناس حک نموده است!

http://shayeaat.ir/extrapage/esam2


حق جو وحق طلب باشیم

لینک مطلب جهت انتشار:
http://shayeaat.ir/post/578

[ منبع این خبر سایت شایعات می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت شایعات منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده