ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ستاره صبح و 90 مجرم شناخته شدند

علی اکبر کسائیان روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی و قضایی ایرنا افزود: دادگاه رسیدگی به پرونده سایت خبری تحلیلی شهدای ایران،‌ روزنامه ستاره صبح و روزنامه ورزشی 90 در شعبه 6 دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی مدیر خراسانی برگزار شد.
وی در ارتباط با سایت خبری تحلیلی شهدای ایران گفت: این سایت به اتهام نشر اکاذیب به قصد اضرار به غیر با اکثریت آراء‌ مجرم شناخته شد،‌ هیات منصفه مطبوعات استان تهران به اتفاق آراء متهم را مستحق تخفیف دانست.
کسائیان افزود: روزنامه ستاره صبح به اتهام نشر مطالب خلاف واقع به قصد تشویش اذهان عمومی، با اکثریت قریب به اتفاق آراء مجرم شناخته شد، ‌ضمنا هیات منصفه مطبوعات استان تهران با اکثریت آراء‌ متهم را مستحق تخفیف ندانست.
سخنگوی هیات منصفه دادگاه مطبوعات ادامه داد: روزنامه ورزشی 90 به اتهام نشرمطالب خلاف واقع به قصد اضرار به غیر با اکثریت آراء‌ مجرم شناخته شد و هیات منصفه دادگاه مطبوعات با اکثریت آراء‌ متهم را مستحق تخفیف دانست.
اجتمام/1193 ** 1418

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سایر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-سایر منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده