۱۱ شرکت دانش بنیان در چهارمحال و بختیاری فعالیت می کند

به گزارش خبرنگار مهر، اسماعیل پیرعلی پیش از ظهر یک شنبه در نشست خبری با اشاره به اینکه ۱۱شرکت دانش بنیان در چهارمحال و بختیاری فعالیت می کنند، اظهار داشت: این تعداد شرکت در حوزه های مختلف کشاورزی، صنایع غذایی، صنعتی و... فعالیت می کنند.

وی اظهار داشت: به دنبال این هستیم که تعداد شرکت های دانش بنیان استان افزایش پیدا کند و تلاش داریم که تعداد شرکت ها دانش بنیان استان به ۲۰ شرکت برسد.

رئیس پارک علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: توجه به بخش کارآفرینی می تواند زمینه اشتغال بسیاری از جوانان فارغ التحصیل را فراهم کند.

وی با اشاره به اینکه دنیای امروز بر پایه علم و فناوری توسعه پیدا کرده است، تاکید کرد: باید از پتانسیل های و ظرفیت های استان در مسیر ایجاد شغل و تولید ثروت استفاده شود.

اسماعیل پیر علی با اشاره به اینکه یکی از ظرفیت استان گیاهان دارویی است، تاکید کرد: شرایط اقلیمی و خاص آب و هوایی چهارمحال و بختیاری زمینه رشد بسیاری از گیاهان دارویی را در این استان فراهم کرده است که باید از این ظرفیت بهره برداری شود.

رئیس پارک علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری در ادامه تاکید کرد: ساختمان جدید پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری به زودی ساخته می شود و زمینه برای استقرار شرکت های دانش بنیان در این پارک علم و فناوری فراهم می شود.

اسماعیل پیر علی یادآور شد: ساختمان جدید پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری در زمینی به وسعت چهار هزار هکتار در منطقه میرآباد شهرکرد ساخته می شود.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «۱۱ شرکت دانش بنیان در چهارمحال و بختیاری فعالیت می کند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X