ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سروری: سپاهان نیاز به دگرگونی دارد مدیریت باشگاه وظایفش را درست انجام نداد

دیدار تیمهای فوتبال سپاهان و پدیده مشهد کارشناس فوتبال اصفهان گفت: اگر سپاهان به دنبال قهرمانی است باید از اتفاقات گذشته درس بگیرد و در ابتدای فصل با بستن تیمی جوان و بدون حاشیه و با داشتن صبر و حوصله‎ کافی کار خود را شروع کند.

عباس سروری در گفت‎وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، با اشاره به اینکه حواشی به وجود آمده در کنار تیم سپاهان ضربه بزرگی را به جایگاه این تیم وارد کرد، اظهار داشت: با توجه به این که سپاهان تیم ریشه‌دار و قدیمی بوده و قهرمانی‎های متعددی را کسب کرده انتظارها از این تیم بالا رفته است.

وی با اشاره به این که مدیریت سپاهان به هیچ عنوان کار خود را به درستی انجام نداد، تصریح کرد: با توجه به این که سپاهان بازیکنان باکیفیتی را در اختیار داشت اما با تعویض‎ نابجای سرمربی در اواسط فصل و نبود زمان کافی برای هماهنگی سرمربی با بازیکنان جایگاه این تیم تنزل پیدا کرد.

مربی سابق سپاهان با بیان اینکه استیماچ مربی بادانشی بود، گفت: با توجه به این که استیماچ با فرهنگ و شرایط حاکم بر فوتبال ایران آشنا نبود و زمانی به سپاهان اضافه شد که این تیم در بحران بود نتوانست کار خود را به درستی انجام دهد و مشکلات سپاهان دوچندان شد.

وی با اشاره به این که سپاهان در فصل جدید نیاز به یک دگرگونی دارد، اظهار داشت: اگر سپاهان به‌دنبال قهرمانی است باید از اتفاقات گذشته درس بگیرد و در ابتدای فصل با بستن تیمی جوان و بدون حاشیه و با داشتن صبر و حوصله‎ کافی کار خود را شروع کند.

سروری با بیان این‎که از بین گزینه‎های ایرانی عبدالله ویسی بهترین گزینه‎ سرمربیگری‎ سپاهان است، افزود: با توجه به این که ویسی بازیکن سابق سپاهان بوده و با فرهنگ سپاهان و مردم اصفهان آشنا است و همچنین یک قهرمانی در مسابقات لیگ‎برتر را در کارنامه‎ی خود دارد، می‎تواند در این تیم موفق باشد.

وی در‎باره‎ دخالت‎های محرم نویدکیا در کادر فنی و کنار گذاشتن این بازیکن از سوی استیماچ، اظهار داشت: محرم نویدکیا اسطوره باشگاه سپاهان است و سال‎های زیادی در این تیم حضور داشته اما باید بداند که به عنوان یک بازیکن شرح وظایف خاصی دارد.

کارشناس فوتبال اصفهان بیان کرد: قبل از محرم کاپیتان‎های بزرگی در سپاهان حضور داشته‎اند و البته هر کس در هر باشگاهی شرح وظایف خاص خود را دارد؛ اگر هر کس بخواهد از حیطه وظایف خود خارج شود تمرکز کافی را برای انجام وظیفه نخواهد داشت.

وی گفت: محرم نویدکیا تا زمانی که به وظایف خود به عنوان بازیکن و کاپیتان سپاهان عمل می‎کرد یکی از برترین بازیکنان ایران بود و از زمانی که به دیگر مسائل باشگاه و حاشیه‎ها ورود پیدا کرد محبوبیت و تمرکز خود را از دست داد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده