ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سپرده گذاران یک موسسه مالی درساری خواهان پرداخت مطالباتشان شدند

به گزارش خبرنگارایرنا، مسئولان شعبه مرکزی این بانک غیردولتی مطالبات سپرده گذاران را مربوط به یکی از شعب موسسات مالی و اعتباری اعلام کردند که پیش از این به دلیل ناتوانی در پرداخت سپرده گذارانش در این استان منحل شد.
رئیس شعبه مرکزی این بانک غیردولتی درساری گفت که سپرده گذارانی که خواهان بازپرداخت سپرده های خود از این بانک غیردولتی شدند، ارتباط مالی با این بانک ندارند.
رضا طالبی درگفت وگو با خبرنگارایرنا افزود : این افراد سپرده گذاران یکی ازشعب موسسه مالی واعتباری غیرمجاز دراین شهرهستند که ما با توصیه مدیران ارشد استانی بازپرداخت 60 درصد از مطالبات سپرده گذاران آن را که حدود 130 میلیارد ریال بود را بر عهده گرفتیم.
وی پرداخت 100 درصدی مطالبات سپرده گذاران این موسسه مالی و اعتباری غیرمجاز را منوط به بازپرداخت اقساط تسهیلات مشتریان این موسسه اعلام کرد.
در مازندران طبق آمار رسمی 400 موسسه مالی و اعتباری فعالیت دارند که نقدینگی در اختیار این بنگاه های مالی و اقتصادی حدود 10 هزار میلیارد ریال برآورد شده است.
معاون سیاسی و امنیتی استاندارمازندران در نخستین نشست شورای اداری در سالجاری مهمترین دغدغه استان را برای سال 95 فعالیت موسسات مالی و اعتباری غیرمجاز اعلام کرد.
6982/6097

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده