ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کنسرت برای کودکان سرطانی آغازی برای فعالیت‌های خیرخواهانه بیشتر است

به گزارش ایرنا از مؤسسه خیریه محک، این موسسه خیریه با مشارکت خانه موسیقی به مناسبت 25 سالگی خود، ششم خرداد ماه، کنسرتی با هنرمندی گروه کامکارها در تالار وحدت برگزار می‌کند.
حمیدرضا نوربخش درباره برگزاری این کنسرت افزود: همه ایرانیان انگیزه و دغدغه نیکوکاری و حضور در امور خیریه را دارند و تلاش می‌کنند تا با فعالیت‌های اجتماعی خود در این امور سهیم شوند. این انگیزه در میان هنرمندان که احساس یکی از بزرگترین دغدغه‌های روزمره آنها است، نمایان‌تر است.
وی با بیان اینکه برگزاری چنین رویدادی نیازمند سازماندهی این انگیزه‌هاست، گفت: گروه کامکارها که به امور خیریه و منافع جمعی علاقه بسیاری دارند، برای برگزاری کنسرت خیرخواهانه پیشقدم شدند و مطمئنا در آینده هنرمندان بسیاری در این حوزه فعالیت خود را شروع می‌کنند.
مدیرعامل مؤسسه خیریه محک نیز درباره فعالیت محک در زمینه برگزاری کنسرت‌های خیرخواهانه گفت: کوفی عنان دبیرکل سابق سازمان ملل درباره ورود به هزاره سوم، جهان در این دوره را حاصل برهم کنش سه عنصر اساسی یعنی نهاد دولت، بنگاه‌های اقتصادی و سازمان‌های غیردولتی می‌داند که به ترتیب بازیگران اصلی عرصه توانمندسازی زیرساخت‌های اجتماع، اقتصاد و جامعه مدنی را تشکیل می‌دهند.
آراسب احمدیان افزود: بر این اساس کنسرت موسیقی 25 سالگی محک که با همراهی خانه موسیقی و جمعی از هنرمندان، همراهی‌های وزارت ارشاد و حامیان مالی به عنوان بنگاه‌های اقتصادی برای جشن ربع قرن فعالیت نیکوکارانه ایرانیان صورت می‌گیرد، نمونه بارزی از تعامل این سه بازوی اصلی به شمار می رود.
همه عواید حاصل از این کنسرت که با مشارکت خانه موسیقی، حمایت مالی شرکت کار و اندیشه و پرشیا خودرو و با همکاری شرکت فرهنگی - هنری ترانه شرقی و سامانه 84200 برگزار می‌شود، به موسسه محک اهدا شده و صرف ارائه خدمات درمانی و رفاهی به کودکان مبتلا به سرطان می‌شود.
اجتمام ** 9185 ** 1071

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده