ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

توزیع 39 سهمیه بوکس المپیک در رقابت های جهانی باکو

به گزارش روز یکشنبه فدراسیون بوکس، رقابت های بوکس قهرمانی جهان از 27 خرداد تا 5 تیر در سالن «سرحدچی» شهر باکو برگزار می شود که آخرین شانس کسب سهمیه المپیک ریو نیز محسوب می شود.
تیم ملی ایران تاکنون یک سهمیه بوکس از سوی احسان روزبهانی کسب کرده است و این رقابت ها آخرین شانس ملی پوشان ایران برای کسب سهمیه است.
در مجموع 39 سهمیه المپیک در رقابت های جهانی باکو توزیع می شود که شرایط هر وزن از این قرار است:
- وزن 49 کیلوگرم دو سهمیه (طلا و نقره)
- وزن 52 کیلوگرم پنج سهمیه (نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهایی و بوکسوری که در مرحله یک چهارم نهایی مقابل نفر قهرمان آن وزن شکست خورده باشد)
- وزن 56 کیلوگرم پنج سهمیه (نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهایی و بوکسوری که در مرحله یک چهارم نهایی مقابل نفر قهرمان آن وزن شکست خورده باشد)
- وزن 60 کیلوگرم پنج سهمیه (نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهایی و بوکسوری که در مرحله یک چهارم نهایی مقابل نفر قهرمان آن وزن شکست خورده باشد)
- وزن 64 کیلوگرم پنج سهمیه (نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهایی و بوکسوری که در مرحله یک چهارم نهایی مقابل نفر قهرمان آن وزن شکست خورده باشد)
- وزن 69 کیلوگرم پنج سهمیه (نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهایی و بوکسوری که در مرحله یک چهارم نهایی مقابل نفر قهرمان آن وزن شکست خورده باشد)
- وزن 75 کیلوگرم پنج سهمیه (نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهایی و بوکسوری که در مرحله یک چهارم نهایی مقابل نفر قهرمان آن وزن شکست خورده باشد)
- وزن 81 کیلوگرم پنج سهمیه (نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهایی و بوکسوری که در مرحله یک چهارم نهایی مقابل نفر قهرمان آن وزن شکست خورده باشد)
- وزن 91 کیلوگرم یک سهمیه (مدال طلا)
- وزن به اضافه 91 کیلوگرم یک سهمیه (مدال طلا)
ورزشی**1067**1379

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده