ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

یاوری : سرمایه گذاری در ورزش برای ما سودی ندارد

یاوری : سرمایه گذاری در ورزش برای ما سودی نداردشاپور یاوری مدیر تیم های پتروشیمی بندر امام با خبرنگار گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛ به گفتگو نشست.
وی ابتدا در خصوص علاقه پتروشیمی برای تیم داری در رشته تنیس روی میز گفت :
سال ها است که در تنیس روی میز تیم داری می کنیم و تصور نمی کنم برای سال آینده مشکلی وجود داشته باشد و به طور قطع با صدور مجوز های لازم به این کار ادامه می دهیم .
یاوری در مورد سرمایه گذاری در سایر رشته ها بیان کرد :
ما علاوه بر تنیس روی میز در رشته های بسکتبال و شطرنج در گروه آقایان و بانوان سرمایه گذاری کرده ایم و در حال حاضر هم تنها در همین رشته ها به تیم داری ادامه می دهیم .
مدیر تیم های پتروشیمی بندر امام در پایان و در پاسخ به این سوال که چرا در رشته ای مانند فوتبال تیم داری نمی کنید گفت :
ما علاقه ای به تیمداری در فوتبال نداریم و به طور کلی اگر در ورزش هم سرمایه گذاری می کنیم تنها برای جنبه اجتمایی آن است وگرنه هیچ گاه رشته ها ی ورزشی برای ما پول ساز نبوده است زیرا نه حامیان مالی وجود دارند و نه پولی از بلیت فروشی به ما می رسد . تنها عاملی که باعث می شود ما در ورزش حضور داشته باشیم مسائل اجتمایی ان است زیرا ورزش باعث جذب جوانان و نشاط خانواده می شود.

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده