ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اشتباه بزرگ ماهی گیر که باعث شد رکورد جهانی شکسته شود عکس -آکا

سایت سرگرمیخواندنی ها و دیدنی ها آکاایران: اشتباه بزرگ ماهی گیر که باعث شد رکورد جهانی شکسته شود / عکس ,[categoriy]

اشتباه بزرگ ماهی گیر که باعث شد رکورد جهانی شکسته شود / عکس

اشتباه بزرگ ماهی گیر که باعث شد رکورد جهانی شکسته شود / عکس -آکااشتباه بزرگ ماهی گیر که باعث شد رکورد جهانی شکسته شود / عکس -آکا

آکاایران: اشتباه بزرگ ماهی گیر که باعث شد رکورد جهانی شکسته شود / عکس

اشتباه بزرگ ماهی گیر که باعث شد رکورد جهانی شکسته شود / عکساگر به کسی یک ماهی بدهید آن را در یک روز می خورد اما اگر به یک نفر ماهی گیری بیاموزید به دنبال رکورد جهانی خواهد بود.

به گزارش آکاایران: به گزارش باشگاه خبرنگاران، رابرت راس در حال ما هی گیری در آب های شهر لورتو مکزیک بود که یک رکورد جهانی با صید یک ماهی تن 195 کیلوگرمی از خود به جای گذاشت.
این صید رابرت راس رکورد قبلی جهانی صید ماهی تن را شکست. رکورد قبلی این صید مربوط به ماهی تنی بود که در سال 2012 گرفته شده بود و 193 کیلوگرم وزن داشت.

 

,[categoriy]

اشتباه بزرگ ماهی گیر که باعث شد رکورد جهانی شکسته شود / عکس

 

پس از تماس گرفتن رابرت راس با مسئولین مربوط به صید ماهی و حضور آن ها در صحنه مسئولان اعلام کردند که ماهی او رکورد جهانی را شکسته است و حالا رابرت رکورددار صید بزرگ ترین ماهی جهان است.
اشتباه این ماهی گیر این بود که چون در مکان دوری قرار داشت نتوانسته بود قبل از تماس گرفتن با مسئولان ماهی گیری خود را کنترل کند و تکه ای از ماهی رابریده بود.

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


[ منبع این خبر سایت آکاایران-سرگرمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آکاایران-سرگرمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X