تعهد ۹۲ میلیارد ریالی خیرین مدرسه‌ساز اردبیلاتمام ۲۹ پروژه

جواد قرآن نویس در گفتگو با خبرنگار مهر با تأکید به اینکه بخشی از این تعهدات نقدی و بخشی اهدای زمین است، تصریح کرد: تمامی این مبلغ برای احداث مدرسه هزینه خواهد شد.

وی با اشاره به همکاری ۵۰۰ خیر با مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان تأکید کرد: خیرین همواره بازوی یاری گر آموزش‌وپرورش بوده‌اند و در طی سال‌های اخیر اقدامات شایان توجهی برای مدرسه‌سازی به ثبت رسانده‌اند.

رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز در پاسخ به اینکه آیا خیرین در تعمیر و تجهیز مدارس نیز مشارکت خواهند داشت یا نه، اضافه کرد: خیرین مدرسه‌ساز بیشتر تمایل به احداث مدرسه دارند و برای تعمیر و تجهیز برنامه نداریم.

قرآن نویس تعهدات خیرین در ۱۷ جشنواره خیرین مدرسه‌ساز را احداث ۳۵۰ مدرسه با هزار و ۴۱۶ کلاس درس برشمرد و تأکید کرد: در سال جاری نیز احداث ۲۹ مدرسه با ۱۴۵ کلاس درس در دستور کار است.

وی افزود: بر اساس برنامه زمان‌بندی پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال جاری تمامی ۲۹ پروژه مدرسه‌سازی به اتمام برسد.

 

 

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تعهد ۹۲ میلیارد ریالی خیرین مدرسه‌ساز اردبیلاتمام ۲۹ پروژه» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-جامعه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X