1200 حلقه صالحین به اردوهای جهادی خراسان جنوبی اعزام شدند

زهرایی بسیج سازندگی رئیس بسیج سازندگی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه باید امسال حلقه اتصال جهادگران و اقتصاد مقاومتی پررنگ‌تر شود گفت: یک هزار و ۲۰۰ حلقه صالحین به گروه‌های جهادی استان اعزام شدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، محمد زهرایی ظهر امروز در مراسم رسم هجرت در جمع جهادگران خراسان جنوبی اظهار داشت: همایش و کارگاه‌های آموزشی باید از لحاظ الزامات، اقدامات، فعالیت‌های فرهنگی، پژوهشی، آموزشی و عقیدتی اجرا شود.

وی با بیان اینکه امسال کارگاه‌های آموزشی بر رسم هجرت افزوده شده است افزود: هر نفر در یک کارگاه حضور یافته و به صورت هم‌اندیشی کارگاه‌های تخصصی در مورد اردوهای جهادی برگزار می‌شود.

رئیس بسیج سازندگی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: اردوهای جهادی در کل کشور و در خراسان جنوبی از سال 79 بدون هیچ پشتوانه مالی آغاز شد و امروز گروه‌های جهادی ما در بیشتر عرصه‌ها ورود پیدا کرده و دست به اقدامات خوبی برای رفع محرومیت‌زدایی می‌زنند.

زهرایی با بیان اینکه قبل از اعزام گروه‌های جهادی باید برنامه‌ریزی لازم انجام شود افزود: امروز گروه‌های جهادی در بیشتر اقشار به مناطق محروم اعزام و تنها در حلقه‌های صالحین در خراسان جنوبی سال گذشته هزار و 200 حلقه به اردوهای جهادی اعزام شدند و اینکه نظام بتواند هزار و 200 حلقه 10 تا 15 نفره را آماده به‌کار کند کاری بسیار ارزشمند است.

وی با بیان اینکه گروه‌های جهادی 3 روزه که مدت سه سال است از زمان تشکیل آن سپری و توانسته است در بسیاری از اقدامات به خوبی ظاهر شود گفت: علاوه بر گروه‌های جهادی 3 روزه، گروه‌های جهادی محلات در قالب گروه‌های 7 روزه با فاصله زیر 100 کیلومتر با حداقل هزینه خدمت‌رسانی می‌کنند.

رئیس بسیج سازندگی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه گروه‌های جهادی دانشجویی اقدامات خوبی تاکنون انجام دادند گفت: باید حلقه اتصال جهادگران و اقتصاد مقاومتی پررنگ‌تر شود و گروه‌های جهادی یک شبکه بزرگ و پتانسیل در بحران‌ها است.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «1200 حلقه صالحین به اردوهای جهادی خراسان جنوبی اعزام شدند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X