امضای تفاهم نامه همکاری منطقه فناوری ربع رشیدی با ستاد انرژی های تجدید پذیر

به گزارش خبرنگار ایرنا، این تفاهم نامه امروز /یکشنبه/ در دو صفحه و شش ماده با اعتبار دو سال در نخستین همایش ستاد فناوری انرژی های تجدید پذیر استان به امضای نمایندگان دبیر ستاد انرژی های تجدید پذیر معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مدیر منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی رسید .
مدیر منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: به منظور ارتقای سطح فناوری و رسوخ فناوری های نوظهور و دانش فنی انرژی های تجدیدپذیر در آذربایجان شرقی و بهبود تولیدات و افزایش بهره وری و همکاری در کاربست یافته های علمی و پژوهشی و فناوری دانشگاه ها و موسسات پژوهشی حوزه انرژی های تجدید پذیر این تفاهم نامه امضا شد .
علی جهانگیری افزود : به استناد بند 'ب' سیاست های کلی حوزه انرژی و بند هفت سیاست های الگوی مصرف ابلاغی رهبر معظم انقلاب و جایگاه انرژی های نو و تجدید پذیر در اولویت نقشه جامع علمی کشور و با استناد به سند ملی توسعه دانش بنیان انرژی های تجدید پذیر و چشم انداز حوزه انرژی تجدیدپذیر کشور در سال 1404 این تفاهم نامه امضا است.
جهانگیری گفت : بشریت به دنبال انرژی های جایگزین است و ما هم به دنبال رویکردهای فناورانه هستیم تا بتوانیم با کمک دانشگاه و شرکت های برق و با وحدت رویه و هم افزایی، انرژی های جایگزین را تعیین کنیم.
3093/518

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «امضای تفاهم نامه همکاری منطقه فناوری ربع رشیدی با ستاد انرژی های تجدید پذیر» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-علمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X