ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

روزنامه‌های 90 و ستاره صبح مجرم شناخته شدند

دادگاه نظامی هیئت منصفه دادگاه مطبوعات استان تهران در رسیدگی به پرونده مدیران مسئول روزنامه‌های ۹۰ و ستاره صبح به ترتیب با شکایت جواد نکونام کاپیتان سابق تیم ملی و دادستان تهران، متهمان را در ارتباط با شکایت صورت گرفته، مجرم شناختند.

به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم، صبح امروز با حضور اعضای هیئت منصفه دادگاه مطبوعات استان تهران به اتهامات مدیران مسئول پایگاه خبری شهدای ایران، روزنامه‌ ستاره صبح و روزنامه ورزشی 90 در شعبه ششم دادگاه کیفری یک به ریاست قاضی سیامک مدیرخراسانی رسیدگی شد. 

بر اساس این گزارش، پرونده مدیر مسئول پایگاه خبری شهدای ایران با شکایت سازمان اقتصادی کوثر و به اتهام نشر اکاذیب به قصد اضرار به غیر تشکیل شده بود که هیئت منصفه مطبوعات پس از استماع شکایت شاکی و دفاعیات متهم، مدیر مسئول پایگاه خبری شهدای ایران را مجرم شناخت و مستحق تخفیف در مجازات دانست.

پرونده مدیر مسئول روزنامه ستاره صبح نیز با اعلام جرم دادستانی تهران به اتهام نشر مطالب خلاف واقع به قصد تشویش افکار عمومی رسیدگی شد که هیئت منصفه مطبوعات، متهم را در ارتباط با اتهام انتسابی مجرم شناخت و مستحق تخفیف در مجازات ندانست.

همچنین در دادگاه امروز پرونده مدیر مسئول روزنامه ورزشی 90 با شکایت جواد نکونام کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال به اتهام نشر مطالب خلاف واقع به قصد اضرار به غیر مورد رسیدگی قرار گرفت که هیئت منصفه مطبوعات، متهم را مجرم شناخت و مستحق تخفیف در مجازات دانست.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده