ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

«صبح نو» به دنبال چیست؟

فرشاد مهدی‌پور با ارائه توضیحاتی درباره اهداف و رویکرد روزنامه جدید «صبح نو»، به پرسشی درباره‌ دلیل متفاوت بودن نام مدیرمسوول این روزنامه در سایت معاونت مطبوعاتی و آنچه در صفحات این روزنامه درج شده است، پاسخ داد.

مدیرمسؤول روزنامه «صبح نو» در گفت‌وگو با خبرنگار بخش رسانه ایسنا در توضیح این موضوع که چرا در سایت معاونت مطبوعاتی نام حسین قربان‌زاده به عنوان مدیرمسؤول روزنامه «صبح نو» قید شده، ولی در روزنامه نام فرشاد مهدی‌پور در این سمت به چشم می‌خورد؟ گفت: در حال حاضر نام آقای قربان‌زاده به عنوان مدیرمسوول روزنامه «صبح نو» از سایت معاونت مطبوعاتی حذف شده است. این تغییر نامی بود که باید صورت می‌گرفت و روند قانونی‌اش را طی می‌کرد. در حال حاضر مشکل حل شده است.

مهدی‌پور سپس در پاسخ به اینکه روزنامه «صبح نو» قصد دارد به فضای رسانه‌ای کشور چه مقوله‌ای را اضافه کند؟ با بیان اینکه این روزنامه‌ سه هدف مهم را دنبال خواهد کرد، تأکید کرد: «آرمان‌خواهی»، «عقلانیت» و «روشنگری» سه هدف مهم روزنامه «صبح نو» هستند و در همین حوزه‌ها هم تمام تلاش‌مان را خواهیم کرد تا فضای جدیدی در عرصه رسانه‌ای کشور ایجاد کنیم.

وی خاطرنشان کرد:‌ در حال حاضر در فضای عمومی کشور، عقلانیت خدشه‌دار شده است و ما با تأسیس این روزنامه تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا با یک روش عقلانی در حل این مشکل فعال باشیم. ما اگر بتوانیم در جریان عمومی، اخبار خوبی تحلیل کنیم، می‌توانیم یک فضای رسانه‌ای جدیدی در کشور داشته باشیم. ما به دنبال این هستیم که با توجه به حوزه فرهنگ و زندگی کارمان را پیش ببریم.

به گزارش ایسنا، روزنامه «صبح نو» به مدیرمسؤولی فرشاد مهدی‌پور از روز شنبه - 26 اردیبهشت‌ ماه - اولین شماره‌اش را منتشر کرد.

انتهای پیام

[ منبع این خبر سایت شمانیوز-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت شمانیوز-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده