ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

راه اندازی شهرعسل در مهاباد، بزودی

 

 

 

 

بگزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مهاباد ، در نخستین نشست کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری مهاباد در سال جاری که امروز در فرمانداری تشکیل شد، اقدامات ادارات و ارگانهای مختلف این شهرستان به منظور ایجاد فرصت های شغلی برای اقشار مختلف جامعه بررسی شد.ایجاد خانه عسل در مهاباد یکی از این اقدامات است.

رئیس کمیسیون اشتغال و سرمایه گذاری شورای اسلامی مهابادگفت:به منظور تقویت صنعت تولید در مهاباد و با توجه به استعدادبالقوه این شهرستان مهاباد درتولید عسل،قراردادی برای راه اندازی شهرعسل در این شهرستان منعقد شده است.

کامران یزدانفرافزود:این طرح هم اکنون درحال اجراست و تا پایان خرداد به پایان میرسد و با بهره برداری ازآن،ازاین پس عسل به عنوان یکی از مهمترین سوغات های مهاباد شناخته خواهد شد.

رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت مهاباد هم با بیان اینکه 37واحدصنعتی غیرفعال و27 واحد صنعتی نیمه فعال در این شهرستان وجود دارد،ایجاداقدامات اساسی برای راه اندازی و فعالیت دوباره این واحدها را خواستار شد.

قادری افزود: راهکارها و سیاستهایی هم برای تسهیل فضای کسب وکاردرشهرستان مهاباد بررسی و مصوب شده است.

معاون برنامه ریزی فرماندارمهابادهم تصریح کرد:معرفی یک نفرازهراداره برای تعامل باکارگروه اشتغال وسرمایه گذاری،فراهم شدن بستر لازم برای اشتغال جوانان دراین ادارات وتقویت تولید،صادرات وافزایش اشتغال زایی ازمهمترین مصوبات این نشست بود.

هاشم کیانی گفت:کارآفرینی و ایجاد شغل در زمینه های مختلف تفریحی،گردشگری،پزشکی،ورزشی وهنری در دستورالعمل این کارگروه قرار دارد.

بزرگترین هدف کارگروه اشتغال ایجادفرصت های شغلی،فرصت های سرمایه گذاری وحمایت از استعدادهای داخلی است.

انتهای پیام/

خبرنگار:

سردبیر:ادیب

شماره:183

ساعت ارسال:

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X