ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

هراس از بکارگیری سلاح‌های شیمیایی در باز پس‌گیری موصل

به‌ گزارش خبرگزاری مهر به‌ نقل از دیلی تلگراف، گروه‌ تروریستی داعش در حال آماده‌ سازی خویش در شهر موصل است تا خود را برای نبرد نهایی در این شهر آماده‌ کند و این بیم نیز وجود دارد که‌ همزمان با حمله‌ گسترده‌ همپیمانان برای آزادسازی شهر موصل، این گروه‌ تروریستی از سلاح های شیمیایی سود جوید.

دیلی تلگراف در ادامه‌ اشاره‌ می کند که‌ اعضای گروه‌ تروریستی داعش تحرکات وسیعی را در چند روز گذشته‌ در سطح شهر موصل انجام داده و خود را برای نبرد نهایی موصل آماده‌ می کند.

این روزنامه‌ انگلیسی به‌ نقل از یکی از فرماندهان نظامی همپیمانان اعلام کرد: گروه‌ تروریستی داعش چندین مرتبه‌ از سلاح شیمیایی و گاز خردل بر ضد پیشمرگان کرد و نیروهای عراقی استفاده‌ نموده‌ و نشان داده‌ است که‌ واهمه ای از آن بکارگیری آن ندارد. به‌ ویژه‌، در این مدت از آن به‌ کرات استفاده‌ کرده‌ است.

این فرمانده‌ نظامی در ادامه‌ افزود: این امر بسیار محتمل است که‌ داعش در نبرد نهایی برای بازپس گیری شهر موصل، به‌ منظور کند کردن پیشروی نیروهای عراقی از سلاح های شیمیایی بهره‌ جوید.

[ منبع این خبر سایت مهر-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-بین الملل منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده