ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تخلف مدیران بیمه مرکزی محرز و آشکار است

رئیس کمیسیون اصل۹۰ مجلس با اشاره به گزارش‌های واصله مبنی بر عودت اضافه‌کاری مدیران متخلف بیمه مرکزی گفت: هنوز رقم اضافه‌کاری که استرداد شده را نمی‌دانیم و منتظر دریافت گزارش آن هستیم.

محمدعلی پورمختار درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به جلساتی که اخیرا در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی پیرامون تخلف مدیران بیمه مرکزی برگزار شده است،گفت: تعدادی از نمایندگان دراین خصوص به کمیسیون اصل 90 شکایت کردند که هم اکنون درحال رسیدگی به این مسأله هستیم و جلسات متعددی نیز در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی با حضور رئیس دیوان محاسبات کشور و وزیراقتصاد و امور دارایی داشته ایم.

تخلف مدیران بیمه مرکزی در قالب دریافت اضافه کار و پاداش خارج از عرف و قانون

نماینده مردم کبودرآهنگ درمجلس شورای اسلامی برهمین اساس،تصریح کرد:"رئیس دیوان محاسبات" و "وزیراقتصاد و دارایی" گزارش هایی درباره تخلفات مدیران بیمه دادند که در نهایت تخلف این مدیران محرز و آشکار است.

وی افزود:تخلف مدیران بیمه مرکزی در قالب دریافت اضافه کار و پاداش خارج از عرف و قانون بود،همچنین نباید روند اداری پاداش ها به عنوان اضافه کاری و بازنشستگی محاسبه می شد که این مورد نیز غیرقانونی بوده است.

رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد:در گزارش ها آمده که اضافه کاری که به مدیران متخلف تعلق گرفته شده،عودت داده شد که البته باید گزارش آن را دریافت کنیم تا متوجه میزان آن بشویم.


[ منبع این خبر سایت تابناک-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تابناک-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده