افتتاح پورتال دولت الکترونیک و مرکز تبادل داده‌های شبکه ملی اطلاعات

به گزارش گرداب، همزمان با روز جهانی ارتباطات پروژه‌های درگاه ملی خدمات دولت الکترونیک و مرکز تبادل ترافیک شبکه ملی اطلاعات صبح امروز در وزارت ارتباطات افتتاح و رونمایی شد.

درگاه ملی خدمات دولت الکترونیک با هدف استانداردسازی و مدیریت یکپارچه ارائه خدمات دولت به سمت معماری سرویسگران و خدمت‌محور ایجاد شده است. درگاه ملی جایی است که مورد تایید سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور است و به همراه اطلاعات،شرایط و شیوه دریافت آنها به شهروندان ارائه می‌شود.

پروژه مراکز تبادل ترافیک شبکه ملی اطلاعات، افزایش سرعت و کیفیت و همچنین شاهد هزینه خدمات اینترنتی، استفاده بهتر و از محتوا و خدمات داخلی، محلی سازی توزیع ترافیک و استفاده بهینه از منابع ارتباطی کشور به همراه ایجاد بستری مناسب و مطابق بااستانداردهای بین‌المللی برا ی شبکه‌های توزیع محتوایی داخلی را به ارمغان می‌آورد.

مراکز تبادل ترافیک شبکه ملی اطلاعات دارای مزایایی همچون ایجاد زیرساخت لازم جهت پیاده‌سازی این شبکه و بومی‌سازی دسترسی به اطلاعات، جلوگیری از خروج سرمایه‌ها و گردش منابع در داخل کشور است.

[ منبع این خبر سایت گرداب-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «افتتاح پورتال دولت الکترونیک و مرکز تبادل داده‌های شبکه ملی اطلاعات» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت گرداب-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X