ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

آخرین شانس بوکسورهای ایران برای گرفتن بلیت ریو

رقابت‌های بوکس جهانی آذربایجان که آخرین شانس کسب سهمیه المپیک ۲۰۱۶ ریو خواهد بود، از ۲۷ خرداد لغایت ۵ تیرماه در باکو آذربایجان برگزار خواهد شد. سایت فدراسیون بوکس: رقابت‌های بوکس جهانی آذربایجان از 27 خردادماه تا 5 تیرماه در سالن «سرحدچی» باکو که در سال 2010 میزبان رقابت‌های قهرمانی جوانان جهان بوده و حدود 1200 نفر گنجایش دارد، برگزار می‌شود.

کشورهای حاضر در میدان جهانی باکو تنها دو روز پیش از آغاز رقابت‌ها یعنی 25 خرداد ماه می‌توانند در محل برگزاری مسابقات حاضر شوند. در مجموع 39 سهمیه المپیک از طریق رقابت‌های جهانی باکو به دست خواهد آمد که شرایط سهمیه در هر وزن متفاوت است.

وزن 49 کیلوگرن دو سهمیه (طلا و نقره)
وزن 52 کیلوگرم پنج سهمیه (نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهایی + بوکسوری که در مرحله یک چهارم نهایی مقابل نفر قهرمان آن وزن شکست خورده باشد)
وزن 56 کیلوگرم پنج سهمیه (نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهایی + بوکسوری که در مرحله یک چهارم نهایی مقابل نفر قهرمان آن وزن شکست خورده باشد)
وزن 60 کیلوگرم پنج سهمیه (نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهایی + بوکسوری که در مرحله یک چهارم نهایی مقابل نفر قهرمان آن وزن شکست خورده باشد)
وزن 64 کیلوگرم پنج سهمیه (نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهایی + بوکسوری که در مرحله یک چهارم نهایی مقابل نفر قهرمان آن وزن شکست خورده باشد)
وزن 69 کیلوگرم پنج سهمیه (نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهایی + بوکسوری که در مرحله یک چهارم نهایی مقابل نفر قهرمان آن وزن شکست خورده باشد)
وزن 75 کیلوگرم پنج سهمیه (نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهایی + بوکسوری که در مرحله یک چهارم نهایی مقابل نفر قهرمان آن وزن شکست خورده باشد)
وزن 81 کیلوگرم پنج سهمیه (نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهایی + بوکسوری که در مرحله یک چهارم نهایی مقابل نفر قهرمان آن وزن شکست خورده باشد)
وزن 91 کیلوگرم یک سهمیه (مدال طلا)
وزن به اضافه 91 کیلوگرم یک سهمیه (مدال طلا)

مسابقات جهانی باکو آخرین شانس بوکسورهای کشورمان برای کسب سهمیه المپیک 2016 است.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت فردانیوز-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X