ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

فدراسیون جودو و چالش ثبت نام،تعلیق و انتخابات+سند

به گزارش خبرنگار حوزه کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان: فدراسیون جودو این روز ها با چند چالش بزرگ دست و پنجه نرم می کند و یکی از آنها بحثی است که در مورد تعلیق فدراسیون جودو به زعم برخی رسانه در صورت قبول اداره فدراسیون توسط میر اسماعیلی در دوران قبل از برگزاری مجمع است.
این در حالی است که طبق قوانین جهانی پس از استعفای رئیس فدراسیون نایب رئیس می تواند تا زمان برگزاری مجمع انتخاباتی ریاست فدراسیون را به عهده داشته باشداما نکته ای که برخی رسانه ها به آن توجه نکردند این موضوع است که در فدراسیون هایی که با رئیس قانونی از سوی مجمع اداره می شود این موضوع صدق می کند نه در مورد فدراسیونی که به صورت سرپرستی اداره می شود که در این صورت پس از استعفای سرپرست وزارت ورزش و جوانان یک سرپرست موقت به این فدراسیون معرفی می کند.
اما در بحث آرش میر اسماعیلی و محرومیت وی در خواست بخشش وی از سوی کیته ملی المپیک  ارسال شده است و در صورت بخشش وی می تواند به عنوان یک نامزد انتخاباتی برای ریاست فدراسیون جودو ثبت نام کندلذا تا زمانیکه وی در راه ثبت نام قبل از بخش  قدمی برنداشته است احتمال تعلیق یک نوع بد بینی است.
فدراسیون جودو و چالش ثبت نام،تعلیق و انتخابات+سند

 در حال حاضر همه موارد در فدراسیون جودو به صورت قانونی در حال اجراست و با توجه به استعفای خدابخش سرپرست فدراسیون جودو وکوراش و ثبت نام وی برای حضور در انتخابات فدراسیون جودو وزارت ورزش و جوانان برای برگزاری مجمع انتخاباتی، احمدگواری را به عنوان سرپرست این فدراسیون معرفی کرد.
 میراسماعیلی ظاهرا قصد حضور در انتخابات فدراسیون جودو و کوراش را دارد و به دلیل این محرومیت تا کنون ثبت نام نکرده است و در انتظار پاسخ نامه کمیته ملی المپیک به حیدر فرمان رئیس اتحادیه فدراسیون جهانی کوراش است تا در صورت بخشش به عنوان نامزد انتخابات ریاست فدراسیون جودو ثبت نام کند.
فدراسیون جودو و چالش ثبت نام،تعلیق و انتخابات+سند
پس از برگزاری مسابقات جهانی کوراش در خرم‌آباد و حواشی ایجاد شده در این مسابقات ،فدراسیون جهانی کوراش آرش میراسماعیلی نایب رئیس فدراسیون جودو و کوراش کشورمان را به مدت 5سال از فعالیت در تمام حوزه های ورزش کوراش در داخل و خارج از کشور محروم کرد. 

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X