ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بانک مسکن، بانکی نوآور در ابزارهای بانکی

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز):  حسین قضاوی معاون امور بانکی و بیمه و شرکت های دولتی وزارت امور اقتصاد و دارایی با حضور درجمع مدیران بانک مسکن با بیان این مطلب بر نقش برجسته بانک مسکن در تامین مالی بخش مسکن تاکید کرد.
وی با اشاره به این که بانک مسکن توانسته است در ابزارهای بانکی نوآور باشد گفت: امیدوارم این تجربیات موفق باشد و با گسترش آن، قدرت وام دهی بانک مسکن افزایش یابد، بانک مسکن به دلیل این که نقش موثری در توسعه اقتصادی کشور ایفا می کند با تلاش در نوآوری می تواند الگویی برای بانک های دیگر باشد.
قضاوی ابراز امیدواری کرد: الگوی ساخت و ساز در کشور یک الگوی اساسی شود و سازندگان با هویت و حرفه ای بتوانند خود را با مالکان بافت های فرسوده تلفیق کنند تا چهره شهرها نوین شود.
معاون امور بانکی و بیمه وزارت اقتصاد در ادامه سخنان خود با تاکید بر تقویت نرخ رشد اقتصادی به ارایه گزارشی از نرخ بیکاری در بخش های مختلف جامعه پرداخت و گفت: اگر بخش مسکن جدا از این که نیاز اساسی جامعه را تامین می کند به شادابی و طراوت خود اهمیت دهد می تواند بسیاری از منابع و مشاغل وابسته را به طراوت و شادابی برساند.
قضاوی با اشاره به این که شرایط بانک ها، شرایط رقابت انحصاری است افزود: با ورود شورای پول و اعتبار ، نرخ سود کاهش پیدا کرد و انتظارات را جهت داد و خیلی مهم است که سیاست گذاری پولی بتواند به انتظارات جهت دهد.
معاون امور بانکی و بیمه وزارت اقتصاد ادامه داد: انتظارات امروز کاهش روند تامین مالی در کشور است که این یک جهت گیری مناسب به شمار می آید و در کنار آن، ثبات قیمت ها چشم انداز روشنی را فراهم می کند که در سال جاری رشد مناسب تری را داشته باشیم.

[ منبع این خبر سایت شمانیوز-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت شمانیوز-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده