ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سرپرست استانداری خوزستان:کمپین مبارزه با مواد مخدر هم تشکیل شود

به گزارش ایرنا فرج اله خبیر یکشنبه در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خوزستان در محل سرسرای جلسات استانداری خوزستان اظهار کرد: کمپین های آنچنانی برای چیزهای ضروری و غیرضروری تشکیل می شود چه اشکالی دارد برای این امر نیز کمپین تشکیل شود؟
وی افزود: آسیب پذیری در حوزه اعتیاد در همه جا هست اما در اجرای مانور مبارزه با مواد مخدر در خوزستان بر مناطقی که آسیب بیشتری دارند تکیه شود.
خبیر با بیان اینکه طرح مانور به کمیته های زیرمجموعه ستاد ارجاع شود، گفت: برنامه ها متناسب با آنچه در کمیته ها مصوب شد در جلسه آینده مطرح شود.
سرپرست استانداری خوزستان یادآور شد: استان خوزستان به عنوان استان پاک و پایلوت در این زمینه مطرح شود.
وی با بیان اینکه لازم است نوع برنامه ریزی خود را متناسب با اعتیاد داشته باشیم، گفت: مسئولیت پذیری ما و توجه به ابعاد این قضیه، در کمک کردن به استفاده از همه امکانات به نحو مطلوب موثر است.
خبیر با اشاره به اینکه در فضای مجازی بیشتر کسانی حضور دارند که در معرض آسیب هستند، افزود:باید طرحی ارائه داد که در فضای مجازی در بحث اعتیاد کار شود و فیلم های مرتبط در این زمینه در فضای مجازی پخش شود.
وی اضافه کرد: از ظرفیت سازمان های مردم نهاد در امر مبارزه با مواد مخدر و استفاده آنها درفضای مجازی نیز به نحو مطلوب استفاده شود.
سرپرست استانداری خوزستان یادآور شد: مانور مبارزه با مواد مخدر پارسال با محوریت آموزش و پرورش برگزار شد و امسال با محوریت ورزش و جوانان برگزار شود که رنگ و بوی ورزش به خود بگیرد.
هفته مبارزه با مواد مخدر ششم تا 12 تیر ماه برگزار می شود.
7148/ 6037

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده