ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

در سالروز نکبتانتقاد نماینده پارلمان فلسطین ازمجامع بین المللی برای ادامه حمایت از اسرائیل

دحبور درگفت وگو با ایرنا خاطرنشان کرد: از ابتدای تاسیس رژیم جعلی اشغالگر صهیونیستی در سال 1948، این رژیم لحظه ای از سیاست شهرک سازی و افزایش تعداد صهیونیست ها در شهرک ها و اشغال مناطق بیشتری از خاک فلسطین دست برنداشته است.
وی گفت: ما در شصت و هشمین سالگرد نکبت تاکید می کنیم که از همان لحظه اول تاسیس رژیم جعلی صهیونیستی، شهرک سازی هیچگاه متوقف نشده و صهیونیست ها تنها در برخی مراحل برای فریب افکار عمومی القا کرده اند که ساخت برخی شهرک ها متوقف می شود.
این نماینده پارلمان فلسطین افزود: صهیونیست ها همزمان با فریبکاری ها ، سنگ بنای ساخت شهرک های بزرگ تر را می گذارند تا بعد هسته اولیه ایجاد شهرهای صهیونیستی شوند و به همین دلیل امروز بیش از 700 هزار شهرک نشین صهیونیست در داخل کرانه باختری ساکن شده اند.
عضو جنبش حماس تصریح کرد: رژیم صهیونیستی با نمونه های دیگر توطئه های استعماری در دنیا تفاوت دارد وعلاوه بر اقتصادی بر اندیشه و ایدئولوژی خشن که به کودکان هم رحم نمی کند، پایه گذاری شده است.
دحبور خاطرنشان کرد: رژیم صهیونیستی در دهه های گذشته بر اساس یک رویکرد خطرناک، ساخت و توسعه شهرک ها را برای صهیونیست هایی که از سراسر جهان وارد فلسطین اشغالی می شوند، ادامه داده و با استعمار سنتی که تنها به دنبال اشغال زمین دیگران برای بهره برداری از منابع و ثروت های آنان است، تفاوت دارد.
وی گفت: ازهمان لحظه ای که باندهای تروریستی صهیونیستی فلسطین را اشغال کردند بر اساس مفاهیم دینی جعلی توراتی، همه تلاش خود را صرف شهرک سازی کردند و اهداف این توطئه ، فراتر از بعد اقتصادی اشغال خاک فلسطین است.
این نماینده فلسطین افزود: با استفاده از مفاهیمی گمراه کننده، مقامات رژیم صهیونیستی درصدد هستند با کمک لابی ها و دفاتر یهودی فعال در کشورهای غربی، شهرک نشینان صهیونیست بیشتری را وارد فلسطین اشغالی کنند.
عضو جنبش حماس تاکید کرد: امید بستن به نهادها و مجامع بین المللی از جمله شورای امنیت برای تحقق حقوق مردم فلسطین سرابی بیش نیست و هیچ نتیجه ای نخواهد داشت زیرا هدف اصلی آنها تقویت موقعیت صهیونیست ها در فلسطین اشغالی است.
وی گفت: نهادها و مجامع بین المللی 68 سال است که هیچ توجهی به حقوق و دردهای ملت مظلوم فلسطین به ویژه میلیون ها آواره و پناهجوی فلسطین برای بازگشت به خانه و وطنشان نداشته اند در حالیکه آنها مجبور شده اند در کشورهای دیگر و یا اردوگاه ها در کرانه باختری و نوار غزه سکونت کنند و برخی در غربت از دنیا رفته اند.
دحبور افزود: درد آنجا سخت تر می شود که این مجامع بین المللی درصدد برمی آیند تا جنایت های رژیم صهیونیستی علیه ملت مظلوم فلسطین را به طورعمد نادیده بگیرند و آنها را پنهان سازند.
خاورم ** 387** 390** 1324

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سایر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-سایر منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X