ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اشتغال ۱۵۳ مددجوی کمیته امداد استان سمنان در قالب طرح کاریابی

محمد بلوچی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه از اولویت های اصلی نهاد کمیته امداد در راستای کمک به نیازمندان، توانمندسازی و خودکفایی مددجویان در زمینه کار و اشتغالزایی است، افزود: ۱۵۳ نفر از مددجویان تحت پوشش کمیته امداد استان سمنان در سال گذشته در سطوح کاریابی بلند مدت و پایدار، فصلی و تعهدات کارفرمایان، صاحب شغل شدند.

وی گفت: اعتبار هزینه شده اجرای طرح های اشتغال کمیته امداد استان سمنان در قالب طرح کاریابی ۳۶۰ میلیون ریال بوده است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد سمنان اظهار داشت: در سال گذشته، از مجموع ۱۵۳ مددجوی تحت پوشش این نهاد در استان که در قالب طرح کاریابی، صاحب شغل شدند، ۱۰۷ مددجوی آن زن و ۴۶ نفر از مددجویان را مرد تشکیل دادند.

بلوچی، موسسات کاریابی، ارتباط مستقیم با کارفرما، اجرای طرح های خودکفایی اعضای خانوار مددجو، خوداظهاری مددجو، شرکت های خدماتی و طرح های کارآفرینی را از انواع اقدامات و فعالیت های اشتغال در طرح کاریابی برشمرد.

وی، اعتبار هزینه شده در سطوح کاریابی را از منابع مالی دولتی و امدادی بیان کرد و افزود: اجرای طرح های خوداشتغالی و ایجاد فرصتهای شغلی مناسب برای خانواده های نیازمند با اتخاذ سیاستهای موثر و كارآمد، در رأس اهداف و برنامه های كمیته امداد قرار دارد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X