پرداخت ٦٩٦ میلیارد ریال کمک‌هزینه ازدواج توسط تأمین اجتماعی

به گزارش خبرگزاری مهر، بر اساس اعلام دفتر آمار ومحاسبات اقتصادی و اجتماعی این سازمان، از دیگر هزینه های کوتاه مدت پرداخت شده در این مدت می توان به یک هزار و ٨٤٢ میلیارد و ١٥میلیون ریال در بخش غرامت دستمزد بیماری غیر ناشی ازکار و ١٦٢ میلیارد و ٥٣٩ میلیون ریال در بخش غرامت دستمزد بیماری ناشی از کار اشاره کرد.

همچنین یک هزار و٤٤٤ میلیارد و ١٠٣میلیون ریال به عنوان استراحت ایام بارداری و ١٩٨میلیارد و ٦١٢میلیون ریال به عنوان کمک هزینه فوت و کفن ودفن از سوی سازمان تأمین اجتماعی به بیمه شدگان در همین مدت پرداخت شده است.

بر اساس این گزارش، در ۹ ماه منتهی به آذر ماه سال گذشته، بابت هزینه سفروفوق العاده همراه ٢٦ میلیارد و٩٦٤ میلیون ریال، ٢٢٠میلیارد و ٣٤٢میلیون ریال برای کمک هزینه پروتز واروتز پرداخت شده و در بخش غرامت نقص عضو مقطوع ٢٠ میلیارد و ١١میلیون ریال و در بخش سایر کمک ها یک هزار و ٦٢٤میلیارد و ٩٣٤ میلیون ریال هزینه شده است.

از دیگر هزینه ها در قالب تعهدات کوتاه مدت سازمان تامین اجتماعی در این مدت می توان به ٦ میلیارد و ٦٣٩ میلیون ریال بابت تعدیل سنواتی غرامت دستمزد و در بخش تعدیل سنواتی کمکها ١١٥ میلیارد و ٧٤٣ میلیون ریال اشاره کرد.

گفتنی است، در ٩ ماه منتهی به آذر ماه سال گذشته؛ در مجموع ٦هزار و ٣٥٧ میلیارد و ٩٩٧ میلیون ریال به عنوان هزینه های کوتاه مدت به بیمه شدگان و مستمری بگیران از سوی سازمان تامین اجتماعی پرداخت شده است.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پرداخت ٦٩٦ میلیارد ریال کمک‌هزینه ازدواج توسط تأمین اجتماعی» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-جامعه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X