ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پرداخت ٦٩٦ میلیارد ریال کمک‌هزینه ازدواج توسط تأمین اجتماعی

به گزارش خبرگزاری مهر، بر اساس اعلام دفتر آمار ومحاسبات اقتصادی و اجتماعی این سازمان، از دیگر هزینه های کوتاه مدت پرداخت شده در این مدت می توان به یک هزار و ٨٤٢ میلیارد و ١٥میلیون ریال در بخش غرامت دستمزد بیماری غیر ناشی ازکار و ١٦٢ میلیارد و ٥٣٩ میلیون ریال در بخش غرامت دستمزد بیماری ناشی از کار اشاره کرد.

همچنین یک هزار و٤٤٤ میلیارد و ١٠٣میلیون ریال به عنوان استراحت ایام بارداری و ١٩٨میلیارد و ٦١٢میلیون ریال به عنوان کمک هزینه فوت و کفن ودفن از سوی سازمان تأمین اجتماعی به بیمه شدگان در همین مدت پرداخت شده است.

بر اساس این گزارش، در ۹ ماه منتهی به آذر ماه سال گذشته، بابت هزینه سفروفوق العاده همراه ٢٦ میلیارد و٩٦٤ میلیون ریال، ٢٢٠میلیارد و ٣٤٢میلیون ریال برای کمک هزینه پروتز واروتز پرداخت شده و در بخش غرامت نقص عضو مقطوع ٢٠ میلیارد و ١١میلیون ریال و در بخش سایر کمک ها یک هزار و ٦٢٤میلیارد و ٩٣٤ میلیون ریال هزینه شده است.

از دیگر هزینه ها در قالب تعهدات کوتاه مدت سازمان تامین اجتماعی در این مدت می توان به ٦ میلیارد و ٦٣٩ میلیون ریال بابت تعدیل سنواتی غرامت دستمزد و در بخش تعدیل سنواتی کمکها ١١٥ میلیارد و ٧٤٣ میلیون ریال اشاره کرد.

گفتنی است، در ٩ ماه منتهی به آذر ماه سال گذشته؛ در مجموع ٦هزار و ٣٥٧ میلیارد و ٩٩٧ میلیون ریال به عنوان هزینه های کوتاه مدت به بیمه شدگان و مستمری بگیران از سوی سازمان تامین اجتماعی پرداخت شده است.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-جامعه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X