16 هزار واحد صنفی در استان البرز بازرسی شد ارجاع 943 واحد به تعزیرات

نظارت و بازرسی از واحدهای صنفی رئیس واحد بازرسی و نظارت اصناف استان البرز با بیان اینکه در اردیبهشت‌ماه از نزدیک به ۱۶ هزار واحد صنفی بازدید شده است، گفت: برای ۹۴۳ واحد صنفی در انواع مختلف، گزارش بازرسی به تعزیرات حکومتی ارجاع شده است.

رمضان رستمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج، با اشاره به آغاز طرح "صنف و سلامت" در سطح استان البرز اظهار داشت: این طرح مربوط به اغذیه فروشی‌ها است که با مشارکت اتحادیه اغذیه فروشی‌ها انجام می‌شود.

رئیس واحد بازرسی و نظارت اصناف کرج با بیان اینکه یک هفته از آغاز طرح صنف و سلامت می‌گذرد، افزود: این طرح به مدت یک ماه ادامه دارد و در آن به تمامی فست فودها و پیتزا فروشی‌ها مراجعه می‌شود.

وی با اشاره به اینکه اغذیه‌فروشی‌ها از لحاظ کیفیت و کمیت محصولات ارائه شده به مردم توسط کارشناسان و بازرسین مورد بررسی قرار می‌گیرند، گفت:‌ واحدهای صنفی متخلف به تعزیرات حکومتی معرفی می‌شوند.

رستمی با بیان اینکه یک بخش از بازرسی‌ها مربوط به رستوران‌ها، تفرجگاه‌ها و واحدهای صنفی محور کرج -چالوس بوده است،‌ افزود: این بازرسی با همکاری اداره اماکن، شبکه بهداشت و تعزیرات حکومتی انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه در هفته گذشته 5 واحد صنفی رستورانی در محور کرج چالوس پلمب شده است، گفت: در بحث شهرستان‌ها واحدهای صنفی که در یک دوره زمانی مشخص بیش از 3 بار در یک مورد تخلف کنند، واحد صنفی آنان بر اساس احکام تعزیرات حکومتی پلمب و نصب پلاکارد می‌شود.

رئیس واحد بازرسی و نظارت اصناف کرج با بیان اینکه بازرسی‌های روزمره به‌طور مداوم ادامه دارد، افزود: از اوایل سال جاری تا به حال حاضر نزدیک به 16 هزار واحد صنفی بازدید شده و برای 943 واحد صنفی در انواع مختلف، گزارش بازرسی به تعزیرات حکومتی ارجاع شده است.

وی با اشاره به اینکه این آمار مربوط به سطح استان البرز است، گفت: به تخلفات به صورت موردی رسیدگی شده و احکام مربوطه از طریق شعبات صادر می‌شود.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «16 هزار واحد صنفی در استان البرز بازرسی شد ارجاع 943 واحد به تعزیرات» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X