ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

16 هزار واحد صنفی در استان البرز بازرسی شد ارجاع 943 واحد به تعزیرات

نظارت و بازرسی از واحدهای صنفی رئیس واحد بازرسی و نظارت اصناف استان البرز با بیان اینکه در اردیبهشت‌ماه از نزدیک به ۱۶ هزار واحد صنفی بازدید شده است، گفت: برای ۹۴۳ واحد صنفی در انواع مختلف، گزارش بازرسی به تعزیرات حکومتی ارجاع شده است.

رمضان رستمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج، با اشاره به آغاز طرح "صنف و سلامت" در سطح استان البرز اظهار داشت: این طرح مربوط به اغذیه فروشی‌ها است که با مشارکت اتحادیه اغذیه فروشی‌ها انجام می‌شود.

رئیس واحد بازرسی و نظارت اصناف کرج با بیان اینکه یک هفته از آغاز طرح صنف و سلامت می‌گذرد، افزود: این طرح به مدت یک ماه ادامه دارد و در آن به تمامی فست فودها و پیتزا فروشی‌ها مراجعه می‌شود.

وی با اشاره به اینکه اغذیه‌فروشی‌ها از لحاظ کیفیت و کمیت محصولات ارائه شده به مردم توسط کارشناسان و بازرسین مورد بررسی قرار می‌گیرند، گفت:‌ واحدهای صنفی متخلف به تعزیرات حکومتی معرفی می‌شوند.

رستمی با بیان اینکه یک بخش از بازرسی‌ها مربوط به رستوران‌ها، تفرجگاه‌ها و واحدهای صنفی محور کرج -چالوس بوده است،‌ افزود: این بازرسی با همکاری اداره اماکن، شبکه بهداشت و تعزیرات حکومتی انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه در هفته گذشته 5 واحد صنفی رستورانی در محور کرج چالوس پلمب شده است، گفت: در بحث شهرستان‌ها واحدهای صنفی که در یک دوره زمانی مشخص بیش از 3 بار در یک مورد تخلف کنند، واحد صنفی آنان بر اساس احکام تعزیرات حکومتی پلمب و نصب پلاکارد می‌شود.

رئیس واحد بازرسی و نظارت اصناف کرج با بیان اینکه بازرسی‌های روزمره به‌طور مداوم ادامه دارد، افزود: از اوایل سال جاری تا به حال حاضر نزدیک به 16 هزار واحد صنفی بازدید شده و برای 943 واحد صنفی در انواع مختلف، گزارش بازرسی به تعزیرات حکومتی ارجاع شده است.

وی با اشاره به اینکه این آمار مربوط به سطح استان البرز است، گفت: به تخلفات به صورت موردی رسیدگی شده و احکام مربوطه از طریق شعبات صادر می‌شود.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده